Šťastná hodinka na eshopu Oáza nabídne slevy až 40 %

Není nic neobvyklého ani zvláštního, že se snažíme nakupovat zboží, které patří mezi nejlevnější na našem trhu. Zároveň bychom měli mít jistotu toho, že nakupujeme u známého a prověřeného prodejce. Obojí nám dnes umožní eshop www.oaza.cz, který si pro své zákazníky připravil také speciální akci, která je nazývána jako Šťastná hodinka. V rámci ní můžete získat zajímavé slevy, které mohou činit až 40 %. Jak na to?

Hodina v každém týdnu

Jak vše probíhá? Hned na úvod musíme říci, že velmi jednoduše. Jednou týdně se totiž eshop na hodinu promění v unikátní prodejní galerii, kde lze nakoupit s cenami sníženými i o 40 procent. Konkrétní start této akce se dozvíte velmi snadno. Na samotném webu najdete odpočet, díky kterému zjistíte, kolik hodin a minut zbývá do chvíle, než samotné slevové šílenství vypukne. Jakmile nastane požadovaný čas, změní se veškeré ceny na nové, které již mají zahrnutou slevu. A vy máte hodinu na jejich nákup.

Co vše lze nakoupit?

Možností toho, co si můžete se zajímavou slevou pořídit, je více než dost. Podíváme-li se konkrétněji, tak logicky vede elektronika a domácí spotřebiče. Jde třeba o:

  • Ledničky
  • Myčky
  • Pračky

Stejně tak se musíme dotknout i možnosti nakoupit praktickou a levnou elektroniku. Mezi základ dnes patří hlavně televize. Stejně tak to mohou být i domácí kina a další sortiment. Ten je následně doplněn také výpočetní technikou a mobilními telefony.

Sortiment pro domácnost i zahradu

Výše zvedené zboží však rozhodně není to jediné, které lze v rámci Šťastní hodinky nakoupit. Mohou to být třeba sekačky a další zboží určené primárně pro vaši zahradu. Vybavit si pomocí nákupu můžete i svou domácnost, stejně jako dětem dokoupíte potřebné hračky. A kdy to vše vypukne? Pokud chcete mít náskok před konkurencí, navštivte výše uvedené webové stránky, či eshop Oáza sledujte také na Facebooku.

Zanech komentář

od administrator
„Přátelství je součást lidského štěstí.“ Jan Werich