Šťastné dítě? V dětském domečku

Víte, co se říká? Že, kdo si hraje, ten nezlobí. Umožněte tak svým dětem, aby si hrály. A nebudou zlobit.

Děti nejsou jako dospělí. Neodpočívají ve vířivkách a při masážích. Odpočívají po svém. Často bohužel před televizí, nebo s mobilním tabletem či telefonem v ruce. Díky těmto technologickým vymoženostem se jim pak dostává méně pohybu. I z těchto důvodů je dětská obezita na vzestupu. Pediatři proto na rodiče apelují, aby se jejich děti více hýbaly. A obzvláště na podzim a v zimě tu a tam opouštěly interiéry přehřátých bytů a domů. Zkrátka aby více času trávily venku.

Jaké mají děti možnosti?

To však nebývá vždy snadné. Jde především o to, jaké děti mají možnosti. Mohou jezdit na kolech a koloběžkách, hrát si na honěnou, na schovávanou, na krvavý koleno (tak jsem si hrála já, když jsem byla malá) a navštěvovat veřejná hřiště a skluzavky. Ta jsou mezi dětmi oblíbená napříč generacemi. Mnohá se přímo hemží malými caparty. A to je samozřejmě dobře. Právě tyto venkovní atrakce totiž děti nutí k pohybu, jehož v dětské populaci spíše ubývá.

Postavte dítěti vlastní hřiště se skluzavkou

Pokud ve svém okolí nemáte kvalitní veřejné hřiště (a disponujete vhodným venkovním prostorem), máte na to čas, energii a patřičné nářadí, můžete mu takové hřiště se skluzavkou postavit sami. Snazší a méně pracné ovšem je objednat si ho na internetu, například na e-shopu domky-herold.cz, jež dokonce disponuje specialisty jak na privátní dětská hřiště, tak na hřiště do mateřských škol. Jejich hřiště tedy splňují všechny bezpečnostní kritéria a vaše dítě si v nich neublíží.

E-shop ovšem ve svém portfoliu má i jiné zahradní stavby, jako jsou zahradní domky, domky na nářadí, altány, garáže a přístřešky pro auta, plechové domky, dětské domečky a domky pro zvířata. Zkrátka vše, co vaše zahrada potřebuje, nebo co ji dokáže povznést na jinou úroveň.

Zanech komentář

od administrator
„Žití, to je největší umění na světě, neboť většina lidí pouze existuje.“ Oscar Wilde