Dřevěný přístřešek na auto nebo altán zahradě sluší

Přemýšlíte, že byste letos na zahradě postavili nějakou dřevěnou stavbu? Proč ne! Dřevo jako přírodní materiál sluší téměř každé zahradě. Navíc se z něj dají vybudovat stavby nejrůznějších typů. Ať už tedy plánujete přístřešek na auto či pergolu, dřevo je ta správná volba. Proč stavět ze dřeva? Dřevo má nízkou ekologickou zátěž, jedná se o obnovitelnou surovinu, která je téměř bez odpadu – až svou zahradní stavbu budete chtít zbourat, dřevo lze spálit a využít jako zdroj energie. Toho se ale pravděpodobně dožijí spíše vaše děti. Stavby z kvalitního dřeva mají dlouhou životnost, a pokud se o dřevo aspoň trochu staráte, také dlouho vydrží pěkné.

Dřevěné pergoly lze objednat jako hotové dílo

Takový zahradní dřevěný altán nebo pergolu navíc lze pořídit jako hotový výrobek, stačí ho na vaší zahradě sestavit. Vyberete si třeba na Pergola-drevena.cz. Dřevěné pergoly a altány tam pořídíte zhruba kolem 20 až 30 tisíc korun. V různých rozměrech, jako samostatné stavby i pergoly postavené ke zdem. V zimě lze objednávat za zimní ceny, dodání si přitom můžete dohodnout až na jaro, kdy už bude možné pergolu či altán sestavit.

Ze dřeva také přístřešek na auto

Stejně tak lze zakoupit hotový dřevěný přístřešek na auto. Dřevěné garážové stání je nejjednodušším způsobem, jak vůz ochránit před negativními venkovními vlivy. Jednoduše ho nainstalujete, vypadá esteticky, nemusíte o něj příliš pečovat. Dřevěný přístřešek pro auta lze postavit i ve větším provedení pro dva vozy. Tím samozřejmě sortiment dřevěných zahradních staveb ani zdaleka nekončí. Ze dřeva si můžete postavit například přístřešek na dřevo, zastřešení popelnic či zahradní boudu na nářadí. V drtivé většině případů se vyplatí pořídit již hotovu stavbu. Ušetříte spoustu času a starostí. Finančně to nevyjde zase tak špatně.

Publikováno: 23. 01. 2022

Kategorie: Zahrada

Autor: administrator