Rolety do oken Den a noc

Zastínění oken je věčné téma a týká se každého, koho doma sužují ostré sluneční paprsky. Navíc souvisí i s dalším aspektem. Regulace vnitřního osvětlení je stěžejní, ale neméně důležité je i soukromí. Chcete-li své bydlení efektivně zastínit a zároveň zabránit tomu, aby vás zvědaví sousedé a náhodní kolemjdoucí skrze odkrytá ona sledovali, sáhněte po moderních roletách. Ty nemají nic společného s ohyzdnými kusy těžkého textilu, které „zdobily“ okna v minulých dekádách. Trendy roletami máme na mysli elegantní stínící techniku s inovativními funkcemi. Představíme vám model, s pomocí kterého v mžiku vykouzlíte den nebo noc.

Montáž je snadná, výsledek předčí vaše očekávání

Rolety Den a noc v kazetě nabízí specializovaný prodejce MK Rolety, a to rovnou ve dvou variantách (Mini a Maxi). Systém umožňuje plynulou regulaci přirozeného světla a umožňuje rychlou instalaci na okenní křídlo bez vrtání. Rolety zakoupíte ve složeném stavu a stačí, když je zacvaknete do speciálních držáků, které připevníte na zeď. Poté je upevníte pomocí fixační pásky a nastavitelných háčků upevníte na okenní křídlo. Během několika minut tak získáte vizuálně přitažlivý a vysoce funkční stínící systém, který nijak nepoškodí okna. Co se týče modelové řady Maxi, připevňuje se na strop, zeď nebo do špalety. O stabilitu se stará hliníkový profil s přimontovaným (nikoliv nalepeným) ovládacím mechanismem.

Jak rolety Den a noc fungují?

Rolety Den a noc tvoří soustava propustných a nepropustných pásů naskládaných ve dvou řadách za sebou. Umožňují úplné i částečné zatemnění a ovládají se řetízkovým mechanismem. Ten umožňuje rychlé a jednoduché nastavení libovolné polohy. MK-rolety.cz nabízí rolety do oken v množství barevných kombinací. Stačí si vybrat a objednat. A nepřehlédněte další sortiment, který by vás mohl v souvislosti se zastíněním interiéru zajímat.

Publikováno: 06. 09. 2018

Kategorie: Interiér

Autor: administrator

Tagy: rolety den a noc | rolety do oken