Chcete svému domácímu mazlíčkovi dopřát spoustu zábavy v bezpečí domova? Co takhle kočičí strom?

Ať již jsou vaším mazlíčkem křečci, osmáci, kočičky anebo třeba pořádný hafan, zřejmě přemýšlíte nad tím, jak jim zpříjemnit život a přinést jim do něho trochu zábavy. Naštěstí je na trhu nepřeberné množství hraček, kterými uděláte radost nejen svým mazlíčkům, ale i sami sobě, protože se většinou jedná o vkusné doplňky do bytu.

Pro kočku jedině kočičí strom

Chováte v bytě umňoukané stvoření? I ono potřebuje škrábat a kousat, případně si ostřit drápky. Jestliže to provádí o váš nábytek, asi vám to příliš radosti nepřináší. Přestaňte se trápit a neustále vašeho mazlíka okřikovat a pořiďte mu jeho vlastní strom. Ocení ho elegantní kocouří dámy i solidní pánové, kterým bude sloužit k relaxaci a odpočinku a bude jim připomínat pobyt ve volné přírodě. Kočičí staomy jsou opravdu originální kombinací škrabadla a prostoru pro odpočinek pro všechny malé šelmy. Hodí se jak do interiéru, tak třeba na balkon nebo na zahradu. Díky kočičímu stromu konečně ukončíte ničení vašeho nábytku a zároveň podpoříte přirozené touhy vašeho malého kamaráda.

Kočičí strom přizpůsobte interiéru

Nejen k řádění vašeho mazlíka, ale i jako vkusný doplněk interiéru, může být kočičí strom vyrobený na míru právě pro váš byt. Jeho základem je obvykle stabilní podstavec doplněný o přírodní kusy stromu v podobě kmenu, větví a jejich částí. Jeho součástí jsou obvykle houpačky, prolézačky či podvěsy, které bude vaše kočička ráda zkoumat a prolézat. Barevné provedení stromu si nechte přizpůsobit na míru vašemu interiéru. Kočičí strom se tak stane neobvyklým doplňkem, který i vám přinese domů kus přírody. A možná nakonec nebude zajímat pouze kočky, prolézačky rády využijí i vaše děti anebo třeba malinké morče. Radost z něho nebude mít snad jen váš pes. Toho ale můžete vzít na výlet autem a dopřát mu také trochu zábavy. S přepravkou na psy bude vaše cesta bezpečnější.

Kde všude najde kočičí strom své uplatnění?

Kromě interiéru vašeho bytu jej ocení i kočičí útulky či kavárny. Rozhodně jím nepohrdnou ani obyvatelé útulků pro kočky. A kočičí strom v parku je splněným snem mnoha městských koček. Uplatnění najde všude a rozhodně se nemusíte obávat, že by zůstal nepovšimnut. Dříve nebo později se v jeho blízkosti objeví nějaká zvědavá kočička, která bude chtít prozkoumat jeho možnosti.

Publikováno: 20. 02. 2021

Kategorie: Domácí mazlíčci a zvířata

Autor: administrator