Dejte okapy do pucu i bez žebříku!

Nepatříte mezi veliké fanoušky čištění okapů? Možná vám vadí výšky, možná bolí záda a možná je to práce zkrátka stejně oblíbená jako mytí oken. Doba jde ale stále dopředu a moderní pomocníci, kteří se poperou s nečistotami v okapech za vás, jsou konečně na dosah ruky. Tajemství tkví v čištění vysokým tlakem, které je efektivní a uživatelsky velmi příjemné.

Obecně se doporučuje čistit okapy dvakrát do roka na jaře a na podzim. Za chvíli se v okapech usadí i listí a jiný nepořádek, který nevytváří pro okapy právě nejlepší podmínky. Nahromaděná směs může začít tlít a plesnivět, což může být z dlouhodobého hlediska důvod zreznutí okapů, vzniku děr a během zimy i nějaké té deformace a únava materiálu, pokud v něm například celá směs i s vodou zamrzne.

Možná se vám ale nechce lézt nikam do výšky a vaše záda si také úplně nepřejí být dlouho ohnutá. No máme pro vás dobrou zprávu, existují pomocníci, kteří si s čistěním okapů poradí a vy budete jen „velitel operace“.

Moderní sada Kärcher PC 20 je chytré řešení pro čištění okapů a ucpaného potrubí. Samostatný pojezdový vozík umožňuje odstranění nečistot bez použití žebříku, takže pracuje za vás a vy nikam nemusíte šplhat. Dvě různé trysky zajišťují precizní práci vysokotlakými paprsky vody. Ochrana hadice proti ohnutí a mosazná přípojka zaručují životnost. S délkou hadice 20 m pokryje čištění domu i venku. Sada je vhodná pro vysokotlaké čističe Kärcher řady K2-K7. Kdykoliv přepnete mezi aplikacemi.

Více informací nejen o tomto pomocníkovi naleznete na www.karcher.cz

Publikováno: 29. 09. 2023

Kategorie: Zahrada

Autor: administrator