Do nového školního roku s pohodlnou pracovní židlí

Nový školní rok je tady. Děti začnou brzy dostávat hromady domácích úkolů, ty starší se budou muset také poctivě připravovat na písemky a zkoušení. Za psacím stolem stráví docela dost času. Podpořte u nich správné držení těla a kupte jim kvalitní dětskou židli, která je na první pohled nerozpoznatelná od kancelářské židle.

Správná židle se přizpůsobí dítěti v každém věku

Dětské židle splňují požadavky na běžnou kancelářskou židli, navíc jsou ale přizpůsobeny dětským uživatelům. Podmínka je zde kladena na libovolně nastavitelnou výšku, aby židle mohla růst společně s dětmi. Dítě tak může mít jednu židli od první třídy až do věku, kdy doroste na běžnou kancelářskou židli. Základem je ergonomické tvarování, které přispívá ke správnému držení těla. To je u dětí ještě mnohem důležitější než u dospělých, neboť rostou a jsou ve vývinu. Páteř je v tomto období náchylnější na poškození. Možnost houpání je vyžadována dětmi i dospělými. Dejte ovšem pozor na to, aby houpání neodvádělo pozornost od domácích úkolů. Aby dítě nezapomínalo, čemu se má věnovat, můžete houpání dočasně uzamknout a povolit ho až za odměnu po práci. Protisílu houpání lze snadno přizpůsobit hmotnosti dítěte.

Kde koupit dětem židle?

Nevíte, kde kvalitní dětskou židli koupit? Podívejte se na sortiment, který nabízí obchod Primazidle.cz. Nabídka dětských i kancelářských židlí je zde skutečně široká. Kromě toho zde koupíte také další sedací nábytek, třeba barové nebo konferenční židle, sedací vaky, příslušenství k židlím a jídelní stoly či sety. Obchod si zakládá na spokojenosti zákazníků, proto nabízí mnohé výhody. Mezi ně patří třeba doručení zdarma při objednávce nad 500 Kč nebo záruka trvající pět let.

Publikováno: 02. 09. 2019

Kategorie: Interiér | Interiér

Autor: administrator