Exkluzivní látkové rolety: Přitažlivý design umocňuje špičková technika

Hledáte moderní stínící techniku, která je maximálně funkční a dodá vašemu bydlení šmrnc? Zapomeňte na klasiku v podobě žaluzií (nic proti nim!) a dejte šanci látkovým roletám. I ty jsou totiž nedílnou součástí současného interiérového designu a nutno podotknout, že v průběhu posledních let doznaly výrazných změn. Jsou k mání v širokém spektru provedení a společně s novými technologiemi nabízí praktické a přitom stylové řešení. A protože víme, že se nespokojíte s průměrem, zaměřili jsme se na prémiové látkové rolety od DIAMOND DESIGN.

Pravidla určujete vy

Pokud si v souvislosti s látkovými roletami vybavíte poněkud nevzhledné kusy textilu, které byly kdysi typickým znakem většiny panelových domů, budete příjemně překvapeni. Moderní systémy snoubí jedinečný vizuální zážitek s vyladěnou technikou. Dostanete na výběr z širokého spektra úžasných barevných kombinací a vzorů, které dokonale zapadnou do vašeho interiéru. Jednotlivé materiály slibují různé vlastnosti – od částečného zatemnění až po black out (úplně zatemnění). Přítomnost vodících lišt zajistí, aby se k vám nedostal jediný nevyžádaný sluneční paprsek či zvědavý pohled kolemjdoucích. Rolety do oken v podání DIAMOND DESIGN zajistí praktické zastínění jako žádná jiná stínící technika [caption id="attachment_1009" align="aligncenter" width="640"]rolety do oken diamond design Elegantní, hravé a svěží. Tak vypadají moderní látkové rolety diamond design.[/caption] Fajnšmekři ocení možnost individualizace. Můžete mít na roletách vlastní potisk a doplnit je některou z pestré nabídky zátěžových lišt.

Do chytré domácnosti patří chytré rolety

Další předností látkových rolet je sofistikované ovládání. Samozřejmě nechybí řetízek či šňůrka, nicméně není jediný důvod, proč se bránit komfortní manipulaci dálkovým ovladačem. O pohyb rolet se stará řídící jednotka, kterou lze nastavit dle aktuální potřeby. Vyžadujete automatický pohyb rolet v určitý čas? Žádný problém. Jistě oceníte i přítomnost citlivého čidla reagujícího na intenzitu slunečního záření. Jakmile sluníčko začne řádit, rolety se svépomocí zatáhnou. Pokud vás krása a možnosti látkových rolet zaujaly, prohlédněte si aktuální nabídku na http://www.diamonddesign.cz/latkove-rolety/. Pro jedinečné designové stínění oken navštivte vzorkovnu v blízkosti vašeho bydliště.

Publikováno: 01. 08. 2018

Kategorie: Interiér

Autor: administrator

Tagy: látkové rolety | látkové rolety do oken