Interiérové trendy: Jak vypadá nábytek v roce 2016?

Trendy se neustále mění a zdaleka ne každý je stíhá sledovat. Přesto není od věci, když alespoň jednou za čas obměníte barevné sladění prvků a postarší nábytek, který připomíná doby dávno minulé. Aneb život je jedna velká změna, tak proč se zarytě bránit těm designovým? Připravili jsme pro vás výčet několika současných trendů – zda se jimi inspirujete, je jen na vás.

Vzdušný obývací pokoj je Mekkou relaxace

Masivní nábytek patří do propadlišť dějin. Nyní hraje prim lehkost a důraz na zachování prostoru. Obývací pokoje primárně slouží k relaxaci, což v prostředí zastavěném nábytkem dost dobře nelze. Pokud vašemu obýváku vévodí dvacet let stará obývací stěna, pošlete ji do zaslouženého důchodu a pořiďte si místo ní nový model. Moderní obývací stěny se skládají z několika samostatných prvků, které lze vzájemně kombinovat. Většinou nenabízí tolik úložného prostoru jako nábytek z minulé éry, ale to impuls pro vás – zbavte se nepotřebných věcí. Lapače prachu jsou naprosto nežádoucí! Obývací pokoj podle posledních trendů vyzařuje mnohem harmoničtějším dojmem než kdykoliv před tím. Nebojte se změny a vytvořte si prostředí, ve kterém si vaše mysl vydatně odpočine.

Trendům podléhá i dětský nábytek

Bez povšimnutí designérů nezůstávají ani dětské pokoje. Konkrétně ty pro větší děti a studenty – dětský nábytek je vzdušný, praktický a zároveň mu nechybí nápadité barevné prvky. Nuda nemá v dětském pokoji co dělat, a proto jsou velmi populární důmyslné sestavy, které šetří místo. Za pozornost stojí propojení patrové postele s pracovním koutkem umístěným ve spodní části. Tip na výhodný nákup: Skvělou volbou je dětský nábytek na míru. Kvalitní sestavy, které odpovídají nejnovějším designovým trendům, nabízí za příjemné ceny Nábytek MAX. Prohlédnout si je můžete na www.nabytek-max.cz. detsky-pokoj

Publikováno: 22. 11. 2016

Kategorie: Interiér | Interiér

Autor: administrator

Tagy: interiérové trendy 2016 | nábytek trendy 2016