Sklo v kuchyni: Stylové obklady i pracovní desky

Potrpíte si na aktuální trendy v oblasti bydlení? Pokud se v nejbližší době chystáte na rekonstrukci nebo výraznější renovaci kuchyně, máme pro vás perfektní tip. Zařídit kuchyni tak, aby byla moderní, elegantní, praktická a funkční – to není zrovna snadný úkol. Díky skleněným obkladům a dalším skleněným prvkům však dosáhnete jedinečného výsledku!

Tvrzeného skla se bát nemusíte

Někteří lidé přítomnost skla v interiéru odmítají, protože mají obavy z křehkosti. Kuchyňská skla na míru či skleněné barevné obklady samozřejmě plně odpovídají vysokým nárokům ne bezpečnost. Tvrzené sklo vydrží i značné výkyvy teplot a v případě nehody se rozbije na menší zaoblené kousky. Přesto se s tímto jedinečným materiálem může pracovat jako s klasickým obkladem. Odborníci z oblasti interiérového designu tvrdí, že jde o nadčasové řešení, které se bude v budoucnosti v domácnostech objevovat stále častěji.

Proč zvážit pořízení skleněných obkladů?

Sklo dokáže hotové divy. Rozjasní celou místnost a nastolí v ní jedinečnou atmosféru, což běžné obklady neumí. Stačí si vybrat některou z mnoha barevných variací ze vzorkovnice RAL a vytvořit krásný a nevšední povrch, který je mechanicky odolný, maximálně hygienický a nenáročný na údržbu. Vzhledem k cenové dostupnosti se skleněné obklady rozšiřují také do koupelen, kde působí luxusním dojmem. Skleněné obklady se vyrábí v různých tlouškách, a to od 4 mm do cca 19 mm. Ty s největší tloušťkou nachází využití jako pracovní desky, desky konferenčních stolů či bary.

Obraťte se na profíky z HM-sklo

Pokud vás barevná skla na míru zaujala, pokochejte se fotogalerií realizovaných zakázek na www.hm-sklo.cz. Společnost HM-sklo zajišťuje kompletní dodávku skleněných obkladů, pracovních desek, barevných skel a dveří. S výběrem vám ochotně poradí a doporučí nejlepší variantu pro vaše bydlení.

Publikováno: 01. 01. 2016

Kategorie: Interiér | Interiér

Autor: administrator

Tagy: barevná skla na míru | kuchyňská skla na míru