O úklid většiny bytových domů se starají profesionálové. Kdo uklízí u vás?

Ještě relativně nedávno zajišťovali úklid společných prostor v bytových domech sami obyvatelé. V posledních letech však takových domů ubývá a drtivá většina vlastníků využívá služeb profesionálních úklidových firem. Pokud bytovku vlastníte, případně jste členem společenství vlastníků jednotek, neztrácejte čas a nervy. Obraťte se na někoho, kdo se o pravidelný úklid společných prostor svědomitě postará. K renomovaným firmám patří Remiáš Global Services s.r.o., která spolupracuje s klienty napříč celou Českou republikou.

Proč je pravidelný úklid společných prostor tak důležitý?

Úklid bytových domů si zasluhuje zvýšenou pozornost hned z několika důvodů. Obyvatelé se v čistém prostředí cítí útulně a spokojeně. Majitelé bytových domů by úklid neměli podceňovat kvůli potenciálním zájemcům o pronájem bytů. Ti se totiž rozhodují i na základě toho, jak na ně působí společné prostory. Členové družstva si díky delegování úklidu na úklidovou firmu uleví. Nemusí ztrácet čas a mohou se věnovat příjemnějším záležitostem. Profesionálové navíc uklidí mnohem efektivněji – mají k dispozici kvalitní čistící přípravky, techniku a know how.

A proč právě Remiáš Global Service?

Úklidových firem působí na trhu poměrně dost, takže se nabízí otázka, proč by vaše volba měla padnout právě na Remiáš Global Service. Přesvědčí vás zvučné reference a skutečnost, že firma týdně uklidí více než 50 bytových domů. Komplexní služby zahrnují i úklid sněhu a údržbu v okolí objektu v průběhu vegetačního období. Pravidelný úklid bytových domů zahrnuje zametení a mytí schodů, vytření podlah a prachu, mytí vchodových dveří, čištění skel ve výtahu a množství dalších úkonů. V rámci půlročního úklidu se uklízeči postarají také o mytí oken, veřejného osvětlení a hydrantů. Chcete se dozvědět více? Zamiřte na webovky firmy Úklid Remiáš a přečtěte si další informace.

Publikováno: 26. 06. 2016

Kategorie: Praktické rady

Autor: administrator

Tagy: úklid bytových domů