Jaké řešení se nabízí, když nedosáhnete na bankovní úvěr?

Procento úspěšných žadatelů, kteří potřebují půjčit peníze, není u bankovních ústavů příliš vysoké. Svůj podíl na tom má jejich nízká bonita, která spočívá jednak v nízkých příjmech, ale také například v tom, že mají záznam v některém z registru dlužníků. Pokud tyto problémy tíží i vás, přesto potřebujete vyřešit nedostatek peněz půjčkou, je zde šance v podobě nebankovních úvěrů. V případě nebankovních půjček obvykle nemusíte splnit zdaleka takové množství podmínek, jako tomu bývá tehdy, když žádáte o peníze banku. Ani nízké příjmy v určitých případech nejsou překážkou, vybrat si však musíte vhodný produkt, respektive společnost, jež vám nabídne rozumné řešení.

Úvěry se zástavou nemovitosti pro občany

Jednou z možností jsou nebankovní úvěry zajištěné nemovitostí. Ty nabízí kupříkladu společnost Nebankovní Finance, která si zakládá na seriózním přístupu ke každému klientovi a snaží se mu nastavit podmínky tak, aby vše bylo ke spokojenosti obou zainteresovaných stran. V případě nebankovního úvěru zajištěného nemovitostí nemusíte dokládat příjmy, stačí disponovat nějakým nemovitým majetkem, tedy třeba bytem, chatou či chalupou v osobním vlastnictví. Neznamená to samozřejmě, že o tuto nemovitost přijdete, pouze slouží jako záruka k tomu, abyste úvěr v budoucnu řádně a poctivě spláceli. Díky zajištění nemovitým majetkem nemusíte ani očekávat nějak přehnaně vysoké úroky, blíží se klasickým bankovním sazbám.

Úvěry pro firmy a živnostníky pro dosažení jejich záměru

Jako podnikatelé máte vícero možností. Odmítnou-li vám půjčit banky, jsou tu kupříkladu nebankovní úvěry na podnikatelský záměr. Díky nim můžete brzy rozjet svoji podnikatelskou dráhu, aniž byste hned od počátku bylo limitováni nedostatkem peněz, což je mnohdy hlavně pro začínající podnikatelské subjekty a živnostníky hlavním problémem. Nebankovní úvěry pro podnikatele poskytuje rovněž zmíněná společnost Nebankovní Finance. Peníze můžete mít na účtu už do 48 hodin po prvním kontaktování.

Publikováno: 23. 01. 2022

Kategorie: Finance

Autor: administrator