Neemazal profesionálně pečuje o vaši zahradu

Drobní, nevítaní hosté se vždy objeví, když je nejméně čekáte. Housenky, píďalky, mšice či například můry, všechny škůdce je nutno zlikvidovat dřív, než si podají vaše rostliny a květy. V dnešní době můžete nejen na internetových stránkách nalézt desítky tipů, jak se nových parazitů zbavit. Pokud ovšem hledáte spolehlivou a zaručenou cestu k úspěchu, pak je tu pro vás Neemazal, který vám rychle a účinně pomůže.

Přesný, rychlý, účinný

Neemazal je postřikový insekticidní prostředek, jehož základní a nejpodstatnější složkou je výtažek z velice vzácné rostliny Azadirachta indica. Jeho funkce je prostá a jednoduchá — zbavit vaše rostliny škodlivého hmyzu. A to zvládne už za málo několik dní. Po aplikování nastává pár hodin klidu a čekání, kdy škůdci ubírají ze své aktivity. Po několika dnech jejich populace ztrácí vývoj a oni se stávají naprosto neškodnými.

Jak na správné použití?

Přípravek Neemazal je potřeba aplikovat ihned v počátku napadení nebo v případě, že už jste zaznamenali nějaké příznaky. Je doporučeno aplikaci provést v naprostém bezvětří a pokud to nebude možné, tak za mírného vánku, v co největší vzdálenosti od ostatních osob. Při práci dbejte na co největší opatrnost, nezapomeňte na ochranné prostředky, jako jsou rukavice a vyhýbejte se citlivým částem těla, včetně očí, úst a kůže. Stejně tak je potřebné, abyste se vyhnuli okolním rostlinám a porostům. Prostředek je velice silný.

Co ochrana a skladování?

Není snad nutno zmiňovat, že by měl být Neemazal uschován v dostatečné vzdálenosti od dětí, potravin a také dezinfekčních prostředků. Je dobré jej držet v pokojové teplotě kolem dvaceti stupňů. Při zasažení kůže umyjte postižené místo vodou spolu s mýdlem a při kontaktu s očima je vyplachujte studenou vodou nejméně patnáct minut. V případě přetrvávajících zdravotních komplikací se bez váhání obraťte na vašeho doktora.

Publikováno: 11. 07. 2020

Kategorie: Zahrada

Autor: administrator