Odstěhujte se do vlastního zahradního domečku

Milujete zahradu a nejraději byste v ní strávili každou volnou chvilku? Možná v tom případě litujete, že nemáte uprostřed své zeleně kde hlavu složit. Vadí vám, že musíte neustále večer co večer odjíždět a nevidíte, jak se zahrada večer noří do tmy a ráno ji probouzí sluníčko? Existuje snadný recept, jak vám pomoci. Pořiďte si zahradní domek podle vlastních přání a potřeb.

Různé druhy staveb

Díky dřevěnému zahradnímu domku získáte uprostřed svého pozemku útočiště, které skutečně oceníte. Nabídne vám dostatek prostoru, a to jak pro práci, tak i pro odpočinek. K dispozici je celá řada modelových zahradních domků určených pro nejrůznější účely. Získáte jak domky obytné k přespání a skutečně pohodlnému bydlení se vším dostupným komfortem, tak i k uložení zahradnického náčiní, ale i domečky pro děti, pergoly a altány pro posezení s rodinou nebo přáteli a odpočinek, ale zrovna tak i garáže a přístřešky pro své auto.

Montáž probíhá rychle a jednoduše

Domky se vyrábí z kvalitního dřeva, které zaručuje opravdu dlouhou životnost. Náročnost na údržbu je přitom minimální. Vyrobeny jsou domečky naprosto ekologicky a bezpečně, což dokládají také mezinárodní certifikáty. Samozřejmostí je, že se domky vyrábí podle přesně stanovených přísných norem. Velice jednoduchá je také jejich stavba. Šikovný kutil s potřebným vybavením v podobě nářadí pro práci se dřevem ji zvládne i svépomocí. Velkou výhodou je, že nemusíte kopat žádné základy a tím pádem řešit problém, co s vykopanou hlínou. Montáž domku z dřevěných panelů probíhá snadno a rychle. Navíc domek můžete podle potřeby i přemístit. Při stavbě domku nedochází k žádnému zásahu do vašeho pozemku. Pokud chcete domek odstěhovat jinam, není to problém. Důležitá je i pětiletá záruka. Vyberte si svůj domek nebo také koupací sud s vnitřními kamny.

Publikováno: 08. 09. 2015

Kategorie: Zahrada

Autor: administrator

Tagy: zahradní domky