Vymalovat svépomocí, nebo si domů pozvat malíře?

K tomu, aby bydlení vypadalo jako ze škatulky, někdy stačí docela málo. Naprostým základem jsou čistě vypadající stěny, což znamená, že byste neměli podceňovat pravidelné malování stěn. A protože každý je tak trochu bytový architekt, i vás zřejmě napadlo, že výmalbu zvládnete bez pomoci profesionálů. To jistě ano, ale otázkou je, zda se vám ta dřina vyplatí. Na dané téma jsme diskutovali s profesionály z malířství České Budějovice.

Zkušený malíř ví, jak místnost změnit k nepoznání

Můžete se chopit štětky či válečku a pustit se do práce. Položte si však otázku, zda by protentokrát neměla renovace interiéru dopadnout lépe než posledně. Za pomocí optických klamů, vhodně zvolených barev a nejrůznějších tvarů dosáhnete perfektního výsledku. Ale troufnete si na to sami? Malíři České Budějovice mají s malováním bytů dlouholeté zkušenosti. Dokáží místnost opticky zvětšit i menšit, namíchat atraktivní kombinace barev, skrýt nedostatky a podtrhnout přednosti. Na internetu najdete spoustu skvělých tipů, které vám při malování přijdou vhod. Jenomže nikdy se netýkají vašeho domova, který je jistě v mnoha ohledech specifický. Dobrodružnější povahy riziko neodradí, ostatní se raději obrátí na profi malíře.

Malování svépomocí je levnější... Opravdu?

Najmout si na malování pokojů profesionály znamená vynaložit nemalé náklady. Ano, i to je do značné míry mýtus, který v praxi nemá opodstatnění. Cenová politika firem se sice liší (často výrazně), ale rozhodně neplatí, že vás služby malířů vyjdou na astronomickou částku. Přihlédněte k obrovské úspoře času a k dalším výhodám jako je poradenství, úklidové práce a podobně. Konkrétní cenovou kalkulaci získáte na webu Malířství Dráb (www.drabmalirstvi.cz). Stačí vyplnit základní údaje a obratem se dozvíte přesnou částku. A pozor, firma s pětadvacetiletou působností na trhu provádí také nátěry fasád České Budějovice a okolí.

Publikováno: 07. 11. 2015

Kategorie: Interiér

Autor: administrator

Tagy: malíři české budějovice | malířství české budějovice