Kamera do bytu je vhodným doplňkem interiéru

Bude hlídat, když právě nebudete doma a vždy vás může upozornit na hrozící nebezpečí. Spotřebuje jen zanedbatelné množství energie a dokáže být maximálně nenápadná. Mohou připomínat, alespoň na první pohled, jiné předměty – jako například psací pero nebo budík – a nikoho by jistě nenapadlo, jak důmyslně se vlastně skrývají. Záznam pak napomůže vyšetřování zločinu a poslouží jako důkaz číslo jedna. Kamera ale může sledovat i domácí mazlíčky, které chcete mít pod dohledem a možná se i podívat, co dělají, když vás nemají nikde poblíž.

Noční přísvit znamená další výhodu

Jde o opravdu propracovaný model, dnešní kamera do bytu nabídne řadu zajímavých prvků a střežit váš příbytek bude bez ohledu na den nebo konkrétní hodinu. Barevný displej je už samozřejmostí, IR noční přísvit potom přináší výborný přehled i v době, kterou zloději často zneužívají, protože se domnívají, že jejich oběť právě tvrdě spí. Zařízení může střežit nejen váš domov, ale i byt vašich rodičů, kteří žijí osaměle a jsou v dnešní době velmi zranitelní. A v neposlední řadě platí, že moderní technologie využívá beze zbytku – díky mobilní aplikaci je totiž celé jeho ovládání velmi jednoduché a zvládnou je případně i děti.

Zaznamená pro vás i sebemenší pohyb

Stačí jen málo – a nahrávání videa nebo focení se zapíná automaticky. IP kamera v mobilu je velmi důmyslným zařízením a nabídne i velkou interní paměť, na níž se bude zaznamenávat vše důležité, co proběhne v okolí. Je velmi malá, skladná a je možné ji umístit prakticky kdekoliv, kde to uznáte za vhodné. Řešení domácího zabezpečení je tedy plně ve vaší režii, nezvaní hosté už nedostanou žádný prostor. Ochrana majetku je velmi důležité a jak radí experti, neměla by se rozhodně nikdy podcenit. Prohlédněte si proto aktuální nabídku na cel-tec.cz!

Publikováno: 21. 03. 2021

Kategorie: Elektronika

Autor: administrator