Otevřete dveře umění: Originální obrazy budou vašemu domovu slušet

Zvelebování domácnosti je nekonečný proces. Trendy přichází, odchází, mění se... Pokud si pravidelně pořizujete nové dekorace, které však zanedlouho omrzí, možná je ten správný čas pro změnu přístupu. Zapomeňte na chvíli na reprodukovaná díla a sériovou výrobu – pořiďte si pár jedinečných kousků z online prodejní galerie Artpit. V nabídce najdete originální obrazy i jiná umělecká díla. Ponořte se do světa ryzího umění a investujte do něčeho, co vám bude dělat radost dlouhodobě.

Nejen obrazy, v Artpitu seženete umění všeho druhu

Na holé stěny není pěkný pohled, ale obyčejná reprodukce, kterou si může pořídit kde kdo, vám zřejmě velkou radost neudělá. Originální umělecká díla navíc nemusí stát majlant – v prodejní galerii Artpit seženete ručně malované obrazy i v cenové relaci do dvou tisíc korun. Kromě toho také grafiky, fotografie a keramiku. A ženy jistě ocení kategorie módy a šperků. Výběr je opravdu pestrý a vzhledem k velkému cenovému rozpětí si každý přijde na své. V online prodejní galerii Artpit najdete kvalitní výstupy od českých a slovenských umělců. V případě, že vás omrzel stereotyp a fádnost reprodukovaných děl, bude se vám nabídka zamlouvat. U každého výrobku najdete podrobné informace o výrobku a autorovi.

Vybírejte z více než tisícovky uměleckých děl

V současné době jde o více než 1400 výrobků napříč různými kategoriemi. Ať už máte zájem o realistické či abstraktní obrazy, nevšedně pojaté fotografie či něco nového do šatníku, vydejte se na virtuální prohlídku. Příliš dlouho však neváhejte, protože jde o originály, které může mít jen jeden majitel. Nákup probíhá jako v běžném e-shopu, za dopravu nezaplatíte ani korunu a do 14 dní se můžete rozmyslet a zboží vrátit. Chcete-li si umělecká díla prohlédnout na vlastní oči ještě před nákupem, máte možnost. Stačí se domluvit s provozovateli Artpitu na osobní návštěvě ateliéru. A teď už hurá na www.artpit.com. Umění čeká!

Publikováno: 03. 09. 2017

Kategorie: Interiér | Interiér

Autor: administrator

Tagy: abstraktní obrazy | originální obrazy | ručně malované obrazy