Ekologická likvidace i katalyzátor v autě – za obojí něco dostanete

Pojďte si konečně udělat doma pořádek ve šrotu. Zbavte se starého auta. Zákon nařizuje ekologickou likvidaci. Ale nebojte se, ta vás nejen nemusí nic stát, ale dokonce na ní ještě něco vyděláte. Podobně lze vydělat i na starém katalyzátoru. Se starým autem do šrotu – to je samozřejmé. Jenomže nezapomeňte, že potřebujete potvrzení o ekologické likvidaci vozidla. Bez té vám auto neodhlásí z evidence. Ale nebojte se, nic vás to nemusí stát. Služba Likvidacevojkov.cz za vámi zdarma přijede, potvrzení vám vystaví, a ještě vám za automobil pravděpodobně něco vyplatí.

Chcete vědět, kolik dostanete za své staré auto?

Zajímá vás ekologická likvidace s odměnou? Zavolejte Autocentrum Vojkov, které výše zmíněnou službu provozuje, a poptejte se na cenu. Ta se obvykle odvíjí od stavu vozidla, jeho značky, roku výroby a dalších ukazatelů, v jakém stavu automobil je. Obvykle firma vyplácí do 10 000 Kč za vozidlo. Přesná cena se vždy stanoví až na místě.

Zbavte se i starých katalyzátorů

Ne každý ví, že mu může vydělat i starý katalyzátor. Katalyzátory nikdy při výměně nenechávejte autobazaru. Jejich výkupní cena není vůbec nízká. Obsahují totiž recyklovatelné části a drahé kovy. Autocentrum Vojkov vykupuje rovněž staré katalyzátory. Domluvte se na odkupu.

Jak funguje služba Likvidacevojkov.cz?

Firma zaměřená na výkup autovraků působí zejména v Praze a ve Středočeském kraji. Právě v těchto regionech nabízí i odtah vozidla, a to zcela zdarma. Od firmy dostanete potvrzení o ekologické likvidaci vozidla, případně se domluvíte na tom, že sami zástupci firmy za vás automobil na úřadu odhlásí. Firma má velice seriózní přístup. Nejde o žádné překupníky, ale přímo o firmu se zařízením ke zpracování autovraků. Pokud jde o výkup katalyzátorů, spolupracuje společnost s nejvýznamnějším německým zpracovatelem katalyzátorů, s firmou ReMetall Deutschland AG a s jejím výhradním českým zastoupením. Díky tomu vám může za katalyzátor v autě nabídnou tu nejlepší cenu.

Publikováno: 29. 07. 2022

Kategorie: Praktické rady

Autor: administrator