Pořiďte si vysněnou kuchyni na míru a získejte velkou slevu na spotřebiče

Pokud je pro vás vaření synonymem pro utrpení, možná jen ve skrytu duše toužíte po nové kuchyni. Po místě, kde vás bude příprava jídla bavit. Není nic horšího než stará a neprakticky rozvržená kuchyň, která ve vás vyvolá depresi, kdykoliv do ní vstoupíte. Ale proč chodit kolem horké kaše, když můžete ušetřit nemalou částku za spotřebiče? Stačí, když si necháte vyrobit kuchyni na míru od renomované firmy Mattes Plus s.r.o. Působí zejména v Moravskoslezském kraji a aktuálně nabízí slevu ve výši až 45 % na spotřebiče.

Není kuchyň na míru „zbytečný“ luxus?

Možná ve vás přívlastek „na míru“ vyvolává zbytečné obavy. Z vysoké ceny, která je pro zakázkovou výrobu obvyklá, však nemusíte stresovat. Sériově vyráběné kuchyňské linky sice jsou o něco levnější, ale výroba kuchyňské linky podle vašich představ vás v žádném případě nepřivede na mizinu. Navíc maximálně využijete potenciál kuchyně a nebudete muset dělat žádné zbytečné kompromisy. Kuchyně na míru není jen pro „fajnšmekry“ a lidi z vyššími příjmy. Představuje skvělé řešení pro každého, kdo má individuální nebo atypické požadavky. Chcete-li, aby vaše nová kuchyně vypadala tak, jak jste si ji vysnili, dejte od sériové produkce ruce pryč. V případě firmy Mattes Plus nebudete platit za „značku“ jako u některých konkurenčních firem, což se odrazí na výrazně nižší pořizovací ceně kuchyně.

Mattes Plus vám vykouzlí úžasnou kuchyni

Firma Mattes Plus má s výrobou kuchyní na míru letité zkušenosti a na kontě velké množství realizací, které dopadly na výbornou. O tom se můžete přesvědčit prohlídkou fotogalerie na www.famattes.cz. Řemeslníci z Mattes Plus používají kvalitní materiály od tuzemských i zahraničních výrobců a zakládají si na precizně odvedené práci. V rámci komplexních služeb můžete využít bezplatné zaměření kuchyňské linky, cenovou kalkulaci a tvorbu trojrozměrného grafického návrhu. Potřebujete snad další důvody, proč si vybrat kuchyni na míru?

Publikováno: 16. 06. 2016

Kategorie: Interiér | Interiér

Autor: administrator

Tagy: kuchyně na míru | výroba kuchyňské linky