Bezbariérové sprchové kouty – elegantní a praktické

Potřebujete bezbariérový sprchový kout? V případě potřeby bezbariérového sprchového koutu doporučujeme zaměřit pozornost na sprchové kouty postavené přímo na podlaze, kdy je část koupelny oddělena sprchovou zástěnou s vhodnými sprchovými dveřmi a odtok vody je vyřešen podlahovým odtokovým žlabem. Pro bezbariérové sprchování je možné využít také některou z extra velkých a extra plochých sprchových vaniček.

Pro sprchování bez bariér jsou ideálním řešením sprchové kouty RAVAK Walk-In. Můžete si vybrat z nabídky 3 modelů, které jsou nakonfigurovány podle nejčastějších požadavků uživatelů. Pro bezbariérový sprchový kout se jako nejvhodnější nabízí modely Walk-In Free s rozměry 1600-2000 mm a vstupem širokým 900 mm, anebo Walk-In Wall v rozměrech 1200 x 2000 mm se vstupem širokým až 1000 mm. Podle počtu skleněných stěn a směru vstupu si můžete vybrat takový typ sprchového koutu Walk-In, který se bude nejlépe hodit do vaší koupelny.

Je tu také možnost řešení bezbariérového sprchového koutu přesně na míru, pro specifický prostor vaší koupelny. Odborníci v RAVAKu vám z několika možných kombinací zástěn a sprchových dveří z bezpečnostních skel sestaví na milimetr přesné řešení bezbariérového sprchového koutu, přesně podla vašich potřeb, včetně řešení šikmých ploch, výřezů a dalších speciálních a nadstandardních požadavků.

Sprchové kouty typu Walk-In umožňují vytvořit v koupelně velký a pohodlný prostor s možnostmi pro umístění relaxačních pomůcek - hydromasážního panelu, sklápěcího sedadla či hlavové sprchy typu "rain" anebo „vodopád“.

RAVAK nabízí pro bezbariérový sprchový kout také jiná řešení. Kromě systémů Walk-In, postavených přímo na podlaze, si můžete z ponuky RAVAK vybrat také některou z extra velkých sprchových vaniček z řady Pro Flat, které po zapuštění do podlahy také umožní vytvořit bezbariérový sprchový kout. Jsou nízké, moderní, vyrobeny z extrémně pevného a trvanlivého litého mramoru a vybrat si můžete z různých tvarů sprchových vaniček Pro-Flat – čtvrťkruhové modely Galaxy a Elipso, čtvercový model Perseus a největší, obdélníkový model Gigant Pro Flat s rozměry až 1200 x 900 mm.

Více o možnostech vybudování bezbariérových sprchových koutů se dozvíte na www.ravak.cz.

Publikováno: 05. 01. 2016

Kategorie: Interiér | Interiér

Autor: administrator

Tagy: bezbariérová koupelna | sprchové vaničky