Přenosný party stan je univerzální pomocník na zahradu i do terénu

Jaro se blíží mílovými kroky a s ním i čas strávený na zahradě. Kdo nemá pergolu či altán, pořizuje praktický party stan, který je plnohodnotným zástupcem zmíněných zahradních staveb. Ale má-li spolehlivě a dlouho sloužit, musí disponovat kvalitní konstrukcí a plachou z nepromokavého materiálu. Co byste si měli uvědomit při hledání správného typu a kde všude se vám party stan může hodit?

Perfektní ochrana před počasím, ať už jste kdekoliv

Přenosné stany se staly tradičním zahradním vybavením, nicméně jejich využití je mnohem pestřejší. Nedají na ně dopustit ani podnikatelé, kterým slouží jako reklamní stánek na výstavišti či veletrhu, případně prodejní stánek na veřejné akci nebo vyhrazeném místě ve městě. Ale to není zdaleka vše, party stany platí za nepostradatelné pomocníky sportovních týmů. Ty je často vyžívají jako mobilní servisní zázemí, případně jako prostor pro after party po závodě.

Jaký zvolit typ konstrukce?

Nabídka party stanů je pestrá a najdete v ní typy s rozdílnými vlastnostmi i cenou. Kombinaci nízké hmotnosti, vysoké odolnosti a v prakticky nekonečné životnosti nabízí hliník. Pokud však máte hlouběji o kapes a preferujete ekonomické řešení, bude bude vám vyhovovat party stan s ocelovými profily. Počítejte však s tím, že ocelové profily nejsou tak trvanlivé jako hliník a mají tendenci lehce korodovat. Obě varianty, tedy party stany s hliníkovou i ocelovou konstrukcí, nabízí specializovaný prodejce expodum.cz, a to v praktickém nůžkovém provedení, které slibuje velmi rychlé a snadné složení i demontáž. Stany jsou opatřeny 0,9 mm tlustou nepromokavou střechou z polyesteru v šesti barevných provedeních. Za předpokladu řádného ukotvení jsou schopny odolat nárazům větru o rychlosti až 30 km/h. Pokud by vám to nestačilo, zvolte party stan s hexagonovou konstrukcí – je ještě o něco odolnější a vydrží nárazy větru o rychlosti až 40 km/h. Jejich součástí jsou boční plachty zakrývající tři boční stěny. Party stany jsou k dostání v rozměrech 3×3 m, 3×4,5 m a 6×3 m. Ve složeném stavu je lze bez problémů převážet v osobním autě!

Publikováno: 15. 03. 2021

Kategorie: Zahrada

Autor: administrator