Hypoúvěr, elegantní řešení vlastního bydlení.

Chcete rekonstruovat, nebo bydlet v novém, ale nedokážete se rozhodnout, jestli využít úvěr ze stavebního spoření nebo hypoteční úvěr? Co kdyby existoval produkt, který v sobě kombinuje to nejlepší z obou těchto úvěrů? Hypoúvěr od Modré pyramidy nabízí:
  • výhodnou úrokovou sazbu
  • splatnost až 30 let
  • nízké splátky
  • možnost odpočtu úroků od základu daně z příjmů
  • státní podporu

Výhody různých produktů v jednom

Díky zajímavé úrokové sazbě a dlouhé době splatnosti mohou být splátky, které budete měsíčně platit, poměrně nízké. Váš rodinný rozpočet tak nebude nijak výrazně zatížen. Navíc budete mít možnost splatit Hypoúvěr rychleji – pokud bude váš úvěr ve fázi překlenovacího úvěru, můžete provádět mimořádné vklady na účet stavebního spoření. Ve fázi běžného přiděleného úvěru ze stavebního spoření pak můžete uhradit nejen mimořádné splátky, ale dokonce úvěr celý předčasně splatit – to vše samozřejmě zdarma. Zdarma je v případě Hypoúvěru i vedení a správa účtu překlenovacího úvěru. Hypoúvěr využijete nejen na rekonstrukci, ale i na nákup pozemku, bytu či domu. Díky pohotovostní formě tohoto úvěru můžete mít u Modré pyramidy připravené peníze ještě předtím, než si vyberete konkrétní nemovitost. To vám poskytne mnohem lepší flexibilitu a pozici v případě vyjednávání s prodejci nemovitostí.

Hypoúvěr je zajištěný nemovitostí

Hypoúvěr od Modré pyramidy je unikátní produkt, díky kterému si splníte sny o novém lepším bydlení. Hypoúvěr je vždy zajištěn nemovitostí, což je zcela obvyklé u těchto velkých úvěrů. Zjistěte více o hypoúvěru i dalších produktech Modré pyramidy na www.modrapyramida.cz. hypouver

Publikováno: 04. 12. 2015

Kategorie: Finance | Finance

Autor: administrator

Tagy: hypoúvěr od modré pyramidy