Přestěhovat kancelář není zase tak složité

Pronájem kancelářských prostor má svoje výhody i nevýhody. Výhodou je, že nemusíte vlastnit velký objem finančních prostředků na odkup kanceláře, nevýhodou zase může být, že pronájem lze sjednat na dobu určitou a po té se klient z kanceláře musí vystěhovat. I když ví, že se termín konce pronájmu blíží, neustále se nedaří najít jiný vhodný objekt, ve kterém by si kancelář mohl zařídit. Nalézt se mu jej podaří na poslední chvíli, ale zjistí, že vybavení, které si pořídil do původní kanceláře, se do nových prostor nehodí rozměrově. Je potřeba zakoupit nábytek nový. Výběr v obchodních domech s nábytkem je široký, takže nákup nábytku není žádný problém. Ten ovšem nastává tehdy, pokud chceme nábytek dopravit do nových kancelářských prostor co nejdříve.

Při stěhování po Brně nemusíte hradit náklady na přepravu

V obchodním domě nemohou nabídnout brzkou přepravu vybraného nábytku, brzké termíny jsou obsazené. Majiteli kanceláře, pokud chce plynule podnikat dál, nezbývá nic jiného, než se poohlédnout po jiném přepravci. S největšími obchodními domy v Brně, jako jsou například Ikea, Asko, Sconto, Kika, spolupracuje společnost Stěhování Brno. A pokud nemáte dostatek času a chcete jej raději věnovat úpravám nové kanceláře, mohou pracovníci společnosti zajistit i smontování nového nábytku.

Zajištění obalového materiálu a dalších drobností

Společnost Stěhování Brno můžete využít i při stěhování ostatních věcí z původní kanceláře do nové. Pokud je její sídlo v Brně, tak přejezdy při stěhování v rámci Brna jsou zdarma, společnost může zapůjčit i krabice a dovézt svůj obalový materiál na předměty, které je třeba před cestou dostatečně zabezpečit proti poškození při přepravě. Máte v kanceláři umístěné cenné umělecké dílo a chcete jej také přestěhovat? Společnost je vybavená i na tyto případy a může zapůjčit na míru vyhotovený přepravní box. Samozřejmostí je pojištění proti škodě vzniklé při stěhování a ve spolupráci s firmu Levné stěhování Praha je možno velmi efektivně a levně stěhovat jak z Brna do Prahy, tak z Prahy do Brna. Foto: http://levne-stehovani-praha.com/

Publikováno: 10. 05. 2015

Kategorie: Praktické rady

Autor: administrator

Tagy: levné stěhování praha