Proč si vybrat pružinové matrace?

Slyšeli jste o současné výrobě pružinových matrací? Právem se tyto pomůcky na spaní dostaly do popředí prodejů. Co vám přinesou?

Zapomeňte na minulost

V minulém století byly pružinové matrace nejen synonymum pro věčné podložky na spaní, ale také pro jistý druh diskomfortu. Jelikož se k jejich výrobě používaly ocelové pružiny velkých rozměrů, matrace se často proležely a pružiny se dostaly až k tělu uživatele. To se se současnou formou výroby nemůže nikdy stát. Pružinové matrace totiž ukrývají až několik set malých pružinek, které jsou vzájemně oddělené. Tyto kvalitní matrace pak navíc mají každou z pružinek uloženou ve vlastním vaku z netkané textilie.

Skvělé vlastnosti matrace

Pružinové matrace mají výborné vlastnosti pro všechny uživatele. Zatímco jejich nosnost je mnohem větší a jsou tak vhodné i pro osoby s vyšší hmotností, pohodlí je zde pro všechny stejné. Vyrábějí se z nejkvalitnějších materiálů, které prochází pravidelnou kontrolou. Certifikované materiály i postupy pak často vedou k prestižnímu označení zdravotnické pomůcky. Tyto matrace se tedy používají i pro osob upoutaných na lůžko.

Přidanou hodnotu oceníte

To ale není všechno, čím pružinové matrace disponují. Jejich konstrukce umožňuje ideální proudění vzduchu. Proto si tyto modely oblíbili také alergici, nebo osoby, které se během spánku více potí. Pružinky nabízejí dostatečnou vzdušnost i oporu pro celé tělo.

Několik speciálních zón

Některé druhy pružinových matrací pak dále nabízí speciální zóny, které jsou tvořeny tak, aby se nabídla celková maximální pohoda pro celé tělo. Zóny jsou zde pro optimální oporu každé z částí těla. Na této podložce tak bude skutečná radost spát.

Pružinové matrace jsou vysoce kvalitní produkty. Mnozí uživatelé po jejich používání deklarují ustoupení bolestí pohybového aparátu a vyšší kvalitu spánku.

Publikováno: 28. 02. 2022

Kategorie: Interiér | Interiér

Autor: administrator