Rekonstruujete kuchyň a dětský pokoj? Pomůžeme vám!

Bydlíte-li ve starším bytě, popřípadě ve starším domě, jistě už pár měsíců nebo let přemýšlíte nad rekonstrukcí. Tento krok určitě není dobré odkládat, protože je cestou, jak si bydlení zvelebit, ale i zkvalitnit. Ve spolupráci s firmou Nábytek Max jsme pro vás připravili několik rad, pokud se pustíte hlavně do rekonstrukce kuchyně. Fotogalerie, které jednoduše najdete, jsou ideální možností, jak si představit i svou kuchyň a jak se nechat inspirovat. Poté už nic nebrání ve splnění vašeho snu. Navíc tato firma aktuálně potěší zajímavými slevami ve všech kategoriích svého sortimentu.

Na co nezapomínat v rámci kuchyně?

Začneme tedy kuchyní, která je považována za srdce celého bytu. Zde by se mělo myslet hlavně na praktičnost. I když bydlíte v menších bytech, není třeba zoufat. V takovém případě vsaďte na kuchyně na míru, díky kterým lze využít i poslední centimetr volného místa. Primárně myslete na dostatečně velkou pracovní desku, dobře přístupné skříňky, ale i prostor pro nezbytné spotřebiče. Stejně tak je samozřejmostí kuchyňského prostoru i jídelní stůl.

Z kuchyně jdeme na dětský pokoj

Je-li kuchyně hotová, lze se pustit i do úprav, které jsou spojeny s pokojem pro vašeho potomka. Právě dětské pokoje by dnes měly mít několik jasně daných specifik. Základem je dostatek místa na hraní, stejně jako dostatek úložných prostor pro hračky. Chybět by ale neměla pestrost, třeba v podobě nátěrů, ale i tapet nebo samolepek na zdi. Vše musí doplňovat také dětský nábytek. Ten by měl splňovat požadavky hlavně na:

  • Kvalitu
  • Životnost
  • Vysokou odolnost

Když náš potomek vyroste…

Děti však rostou a tak myslete i na to, že v budoucnu dojde v této místnosti k dalším úpravám. Z dětských bude třeba vytvořit studentské pokoje. Jaká jsou specifika u nich? Hlavně místo potřebné pro studium, stejně jako prostor určený k odpočinku a relaxaci. Ani zde nesmí chybět studentský nábytek. Ten nebude určený jenom k ukládání oblečení, ale i studijních materiálů.

Publikováno: 15. 07. 2015

Kategorie: Interiér | Interiér | Interiér

Autor: administrator