Zbavte se starého bytového jádra a nechte si udělat novou koupelnu

I bydlení v panelákovém bytu může být velmi útulné, nicméně dá spoustu práce jej realizovat tak, aby vypadal podle vašich představ. Kamenem úrazu bývají koupelny, tedy stará bytová jádra s ohyzdným umakartem. Není náhoda, že většina lidí začíná s rekonstrukcí právě zde. Je to i váš případ? Pak se vám bude hodit několik praktických tipů. Jak vypadá klasické panelákové bytové jádro před rekonstrukcí? Tvoří ho dřevěné rámy vyplněné polystyrenem a umakartovými deskami. Těžko říct, proč se stavitelé uchylovali k tak nepraktickému a nevzhlednému řešení. Pro stará bytová jádra je typická nízká úroveň hygieny, tvorba plísní a spousta dalších neduhů. Dalším pádným důvodem k rekonstrukci je i nebezpečná elektroinstalace, která v drtivé většině případů neodpovídá současným nárokům. Pokud jste s rekonstrukcí meškali, pravděpodobně vás výše zmíněná negativa přesvědčila.

Je lepší rekonstruovat svépomocí, nebo se obrátit na profesionály?

Zručný řemeslník si koupelnu zrekonstruuje sám, ale co když neoplýváte talentem jako kutil Tim? Profesionální firma vám ušetří spoustu starostí, času a ve finále i peněz. Samozřejmě není od věci svědomitě vybrat tu správnou, která má dostatek prokazatelných referencí. V rámci rekonstrukce bytového jádra bude zapotřebí množství úprav, které by laik zvládl jen těžko. V praxi se vyplatí využít odborníky nejen v souvislosti jádra, ale i starší zděné koupelny. Zruční řemeslníci se postarají o to, aby byl výsledek vizuálně přitažlivý a maximálně funkční. A to je to, o co jde především, nebo ne?

Hledáte odborníky na rekonstrukci v okolí Brna?

Na závěr jsme si nechali tip pro zájemce o rekonstrukci v Brně a okolí. Obrátíte-li se na firmu FROTON – PLUS, nebudete litovat. Společnost se dlouhodobě specializuje právě na rekonstrukci bytových jader a realizaci koupelen na klíč. Hledáte-li profíky, kteří se postarají o veškeré stavební činnosti od A do Z, právě jste je našli. Co se týče samotné spolupráce, na stavebnímu procesu předchází konzultace, v rámci které projednáte budoucí podobu koupelny. Nemáte-li ucelenou představu, nevadí – necháte si vytvořit 3D návrh, díky kterému snadno najdete správnou kombinaci barev, obkladů, dlažby a dalších koupelnových prvků. Následně dostanete vypracovanou cenovou nabídku a až ji odsouhlasíte, firma přistoupí k vytvoření projektu. Dojde k upřesnění detailů a vypracování projektové dokumentace, která bývá podmínkou pro získání stavebního povolení. Ze samotné realizace nemusíte mít strach. FROTON zajistí veškeré stavební práce, včetně elektroinstalace a odvozu suti. Vy dostanete hotovou koupelnu na klíč, která bude plně odpovídat vašim představám. Zároveň obdržíte zprávu o revizích a zkouškách, jakožto i garanci tříleté prodloužené záruky. Chcete se dozvědět další informace? Najdete je na www.fronton.cz. logo fronton.cz

Publikováno: 06. 10. 2015

Kategorie: Stavba & rekonstrukce

Autor: administrator

Tagy: rekonstrukce bytového jádra brno