Co je teď "in" v sortimentu ložního povlečení?

Zařídili jste si novou ložnici, vyšperkovali ji stylovými doplňky, ale stále máte pocit, že „to není ono“? Možná jste jen zapomněli na zdánlivě nepodstatný artikl, který však společně s matrací tvoří nerozlučné duo. Vhodně zvolené ložní prádlo umocní celkový dojem z interiéru a pohladí vás vždy, když ulehnete na matraci. Co je v současné době k mání a jaké jsou trendy, se dočtete v následujících řádcích.

I povlečení podléhá trendům

Trendy a novinky nemíjí ani ložní povlečení. Vyžadujete-li, aby prostředí vaší ložnice odpovídalo posledním výkřikům módy, neměli byste výběr motivů zanedbávat. Naopak popusťte uzdu kreativitě a vyberte si design, který bude ladit s ostatními dekoracemi v místnosti. V současnosti je v kurzu stará dobrá klasika v podobě proužků a puntíků. Krok vedle však neuděláte ani s florálními vzory.

Trojrozměrný potisk nejen do dětského pokoje

Děti si na puntíky a proužky příliš nepotrpí, ale o to větší radost jim udělá moderní ložní povlečení s efektním 3D potiskem. Ať už je motivem výjev z některé světové metropole, zvíře či něco úplně jiného, stane se dominantou dětského pokojíčku. Samozřejmě si ho můžete pořídit i do ložnice – maximální věková hranice není podmínkou!

Stálice jménem bavlna

Bavlněné ložní povlečení nabízí množství specifických výhod – jiné důvody k neutuchajícímu zájmu nevedou. Tkanina z bavlny je prodyšná, dobře absorbuje vlhkost, a navíc je příjemná na dotek. Právě těchto vlastností si většina lidí cení není nejvíce. Navíc jde o poměrně levné povlečení. Na odbyt jde i krep – jedna z variant bavlněných materiálů, která se nemusí žehlit.

Mikroplyš je volbou pro zimomřivé

Přestože je zima kalendářově ta tam, pro některé osoby je vhodná doba na méně hřejivé ložní povlečení až v momentě, kdy se na venkovním teploměru objeví vysoké teploty. Je-li to i váš případ, zažeňte chlad povlečením z mikroplyše. Je heboučký příjemně hřeje, rychle schne a nemusí se žehlit. Tip: Kde seženete kvalitní ložní povlečení levně? Rozsáhlou nabídku najdete v ověřeném e-shopu RodinneBaleni.cz. Na ložní povlečení 140×220 jsou aktuálně velké slevy a prodejce garantuje možnost výměny do 50 dní.