Víte, jak vybrat obývací stěnu?

Co by nemělo chybět v žádném obývacím pokoji? Středobodem každého moderního interiéru je samozřejmě pohodlná sedací souprava. Ale tu v následujících řádcích řešit nebudeme. Zaměříme se na nábytek v podobě populární obývací soupravy. Pokud jste měli za to, že jsou obývákové stěny „out“, přesvědčíme vás o opaku. V domácnosti mají své čestné místo a bez nich by v obývacím pokoji něco chybělo. Prozradíme vám, na co si dát pozor při výběru.

Jak vybrat obývací sestavu?

Obývací stěny jsou k mání v neskutečně širokém spektru variant, které se liší designem, materiálem, barvou, dispozicemi a dalšími atributami. Není proto snadné vybrat správně. Přihlédnete-li však k následujícím doporučením, zaručeně nešlápnete vedle: velikost – pořiďte si nábytek, který pojme vše potřebné (televizi, dekorace, knihy...) a přitom nebude zabírat polovinu obývacího pokoje. Do prostorných interiérů se naopak hodí větší sestavy. barva – nábytek musí zapadnout do stávajícího koloritu. Podstatné je, aby ladil s podlahou a stěnami. design – moderní obývací stěny se nehodí do klasicky zařízených interiéru a naopak. Snažte se vybrat nábytek, který svým charakterem odpovídá zbylému zařízení. materiál – chcete-li, aby vám obýváková sestava vydržela po mnoho let jako nová, nebojte se investovat do kvalitních materiálů. Úspora na nesprávném místě za to nestojí.

Kvalitní obývací sestavy seženete i levně

Proč ztrácet čas hledáním obývací soustavy v kamenných prodejnách, když jich je na internetu daleko více a za skvělé ceny?

My doporučujeme obývací stěny na T-nábytek.cz, a to z následujících důvodů:

  • prodejce nabízí bohatý výběr kvalitního a přitom cenového nábytku
  • při nákupu nad 3000 Kč je doprava zdarma
  • obývací sestavy lze efektivně filtrovat dle barvy, materiálu, ceny a dekoru
  • v e-shopu seženete obývákové stěny různých stylů
Na závěr jsme si nechali tip na články, ve kterých se dočtete další praktické rady na téma „jak vybrat obývací stěnu“. Poohlédněte se na idnabytek.cz a nabytek-dnes.cz.

Publikováno: 05. 10. 2015

Kategorie: Interiér | Interiér

Autor: administrator

Tagy: jak vybrat obývákovou stěnu