Vybíráme spotřebiče do domácnosti. Které by neměly chybět ani vám?

Domácnost netvoří jenom nábytek, elektronika nebo dekorace. Jsou to především spotřebiče, které nám v první řadě usnadňují život. Nejvíce jich využíváme v kuchyni, a tak se podívejme na to, které vybrat. Ke správnému výběru nám dopomůže web Testkvality.cz, který je ideálním pomocníkem pro každého, kdo chce vybavit svou domácnost něčím, co má ideální poměr ceny, výkonu a kvality.

Zaměřte se na zdravý životní styl

Ten je v posledních letech hitem a i vy byste neměli zapomínat na to, že hlavně správná strava je nejlepší prevencí před nemocemi, stejně jako před civilizačními chorobami. Za nás doporučujeme vybrat nejlepší odšťavňovač. Ideálního pomocníka, se kterým můžete každý den připravit vynikající ovocné a zeleninové šťávy. Ty jsou skvělé jak pro detoxikaci organismu, tak i doplnění vitaminů a minerálů do vašeho těla. Se zdravým životním stylem souvisí také správná příprava jídel. I zde byste se měli zaměřit na to, aby bylo vynecháno smažení a podobné postupy spojené s velkým množstvím oleje. Populárním způsobem přípravy jídla je v posledních letech domácí grilování, které vám usnadní nejprodávanější kontaktní grily. Takto lze jídlo připravit téměř nasuchu, bez obav z jakýchkoliv karcinogenních látek, které vznikají venku na otevřeném ohni. Tato varianta tak doplňuje i další zdravé způsoby přípravy:
  • Dušení
  • Standardní vaření nebo vaření v páře
  • Vaření sous-vide

Nezapomeňte ani na spotřebiče do koupelny

Kuchyně samozřejmě není jediným místem, kde můžete kvalitní spotřebiče využívat. Podívejme se také do vaší koupelny. Zde vám s výběrem pomůže test praček. Správným hospodyňkám jsou parametry, na které se musí zaměřit, zcela určitě jasné. Jde primárně o kapacitu pračky, stejně jako spotřebu vody, nebo spotřebu energie. Rozhoduje také počet otáček, hlučnost, nebo samotná kvalita praní. Zde platí, že investice do kvalitnějších modelů rozhodně patří mezi ideální cestu, jakou se dnes můžete vydat. Nevěříte? Přesvědčte se o tom v rámci nezávislého testování i vy sami.

Publikováno: 04. 09. 2015

Kategorie: Elektronika

Autor: administrator

Tagy: nejlepší odšťavňovač | test praček