Křovinořezy Honda: Pro radost z údržby zahrady

Plánujete pořízení nového křovinořezu? Potrpíte-li si na špičkovou techniku a nehodláte-li dělat žádné kompromisy, pak by vaše volba měla padnout na křovinořezy značky Honda. Přední světový výrobce zahradní techniky nabízí to nejlepší, co je na trhu k mání – už nikdy nezažijete pocit, jako když složíte 20 metráků uhlí. Práce s křovinořezem je maximálně komfortní a efektivní. Pro stroje s „háčkem“ ve znaku je typická spolehlivost, úspornost, vysoká míra ergonomie, odolnost a široká nabídka příslušenství. A aby toho nebylo málo, dostanete i pětiletou záruku.
Věděli jste, že... o kvalitách křovinořezů Honda svědčí i to, že některé konkurenční firmy zakazují prodejcům zahradní techniky vystavovat křovinořezy Honda spolu s jejich produkty. U autorizovaných prodejců se vám nic podobného nestane a naopak si můžete křovinořez osahat, vyzkoušet a porovnat s konkurencí. Vraťme se však k přednostem, které stroje Honda odlišují od šedého průměru.
Křovinořezy Honda disponují výkonnými a spolehlivými 4-taktními motory. Z nepříjemných vibrací, které jsou pro výkonnější motory typické, však nemějte strach – pohlcuje je antivibrační spojka. Potěší vás také nízká hlučnost a snadné startování. Jako palivo lze požít čistý automobilový benzin a odpadá tak nutnost přípravy směsi s olejem. S tím jde ruku v ruce menší spotřeba a nižší míra emisí. A to je teprve začátek. Seznam standardního příslušenství čítá také komfortní madla s povrchem z měkčené gumy, možnost nastavení rukojeti pro dokonalé vyvážení (bez nutnosti použití nářadí) či pohodlný zádový postroj, který umožňuje důmyslné rozložení hmotnosti na bedra obsluhy. Postroj zároveň pohlcuje vibrace, takže ani při delší práci nebudete „vyklepaní“ jako v případě běžných křovinořezů.
Tip: V současné nabídce najdete křovinořez Honda UMR 435 L, který má motor v zádové části a ohebnou tyč s hlavou. Tento model je vhodný do užších prostorů, do kterých by se klasický křovinořez dostal jen horko těžko.
umr-honda Nesmíme zapomenou ani na poloautomatickou strunovou hlavu Tap & Go pro optimální dávkování žací struny na základě opotřebení. V momentě, kdy se struna zkrátí v důsledku opotřebování, jednoduše klepnete strunovou hlavou o zem a dojde k automatickému prodloužení. Křovinořezy Honda lze kombinovat se speciálními nástavci, takže zastanou funkci nůžek na živý plot nebo prořezávací pilky. Chcete se o křovinořezech a dalších zahradních strojích Honda dozvědět další informace? Najdete je na www.hondastroje.cz.

Publikováno: 02. 06. 2015

Kategorie: Zahrada | Zahrada

Autor: administrator

Tagy: křovinořezy honda