Zapomeňte na TV stolky. Umístěte obrazovku na zeď

Také vám připadá, že se běžný televizní stolek do vašeho obývacího pokoje zkrátka nehodí? A co v případě, kdy chcete umístit televizi do vaší ložnice, nebo dětského pokoje? Rozhodně není třeba dělat jakékoliv kompromisy a improvizovaná řešení. Využít můžete televizní držák, který je určený na vaši zeď. To v první řadě nejenom vyřeší váš problém s potřebným kusem nábytku. Zároveň máte jistotu toho, že ušetříte také velké množství místa. Dále rozhodně platí, že montáž provedete na jakémkoliv místě na kterékoliv stěně.

Ideální volba? Model Fiber Mounts F120

Dnes se na trhu samozřejmě setkáme s celou řadou možností, ze kterých nemusí být jednoduché vybrat ten správný. Pokud nechcete riskovat, vsaďte na jeden z osvědčených modelů, kterým je nástěnný držák Fiber Mounts F120. Podíváme-li se na jeho technické údaje, rozhodně nás nadchne. Dokáže udržet obrazovku o hmotnosti až 7 kilogramů, nabídne vzduchový píst s nastavením tuhosti pohybu, stejně jako dvě varianty svého designu – chromové a černé provedení. Že se jedná o výrobek skutečně špičkové kvality, to dokládá také pětiletá záruka, která je s ním spojena. [gallery link="file" size="large" ids="691,692,693"]

Proč právě tento držák?

Základní parametry máme zmapovány. Pro toho, kdo se stále rozhoduje a váhá, máme připraveno i několik důležitých důvodů, proč je tento model skutečně tou nejlepší volbou. Jsou to jeho vlastnosti spojené s pohodlným sledováním TV. V první řadě potěší výškové nastavení držáku, kdy i po namontování můžeme jednoduše měnit polohu TV obrazovky. Stejně tak nám tento model umožní také sklápění obrazovky a vytvoření ideálního pozorovacího úhlu. Ne vždy sledujeme obraz také přímo a tak zaujme i možnost horizontálního otáčení obrazovky. Zkrátka a jednoduše, pro dokonalý pozorovací úhel udělá tento držák skutečně cokoliv. A vám přinese jistotu, že umístění televize na zeď nemusí být spojeno jenom s hotelovými pokoji, ale i s vaším domovem.

Publikováno: 28. 08. 2015

Kategorie: Praktické rady

Autor: administrator