Akumulátorová sekačka na trávu je moderní a efektivní

 V dnešní době se stále více lidí obrací k ekologičtějším a efektivnějším alternativám, když jde o údržbu zahrad. Jednou z těchto inovativních možností je akumulátorová sekačka na trávu. S výkonem, který snadno konkuruje benzínovým sekačkám, a řadou dalších výhod, je ideálním společníkem pro každého zahradníka.

Výkon a flexibilita

Sekačka na trávu poháněná akumulátorem má v sobě spojené nejlepší vlastnosti elektrického motoru a kvalit sekaček se spalovacím motorem. S účinným elektrickým motorem, který je tichý a neprodukuje emise, nemusíte trávit čas taháním za přívodní kabely nebo startováním složitého spalovacího motoru. Stačí jednoduše zasunout nabitý akumulátor a sekačka je připravena k práci. Tato akumulátorová sekačka H6246 nabízí výkon na úrovni benzínových modelů, s tím rozdílem, že je tichá a ekologická. S výkonem 62 V a možností volby akumulátorů s kapacitou 2,5 nebo 4 Ah máte kontrolu nad výkonem i výdrží. Navíc, díky rychlému složení madel je sekačka snadno přenositelná a k uložení potřebuje méně místa, což usnadňuje manipulaci.


Pohodlí a bezpečnost

Pro seniory a ty, kdo preferují jednoduché a pohodlné řešení, je tato sekačka ideální volbou. S hmotností pouhých 32 kg a integrovaným pojezdem se sekačka pohybuje sama rychlostí 3 km/h a minimalizuje námahu při sečení. Díky centrálnímu nastavení výšky a kvalitnímu sběrnému koši se signalizací naplnění je sekačka snadno ovladatelná a bezpečná. Není jenom ekologická, ale i ekonomická volba. Doba nabíjení je přibližně 75 minut a výdrž na jedno nabití až 58 minut, můžete tak efektivně udržovat svou zahradu bez zbytečného času a námahy. Je součástí ACCU programu, což zaručuje kvalitu i spolehlivost, a navíc nemusíte dokupovat další zahradní nářadí samostatně díky sdílené baterii. S využitím programu i dalšími podrobnostmi vám rádi pomohou pracovníci na HECHT specializovaných prodejnách po celé republice.

Akumulátorová sekačka na trávu je moderní, efektivní a pohodlná volba pro každého, kdo chce udržovat svou zahradu krásnou a zelenou, aniž by byl zatížen hlukem a emisemi. S její výkonností a praktickými funkcemi je snadným a bezpečným řešením pro údržbu vaší zahrady.

Publikováno: 13. 04. 2024

Kategorie: Zahrada

Autor: administrator