Bazén je nenahraditelnou součástí velké zahrady

Letní měsíce jsou sice ještě v nedohlednu, nicméně koncem zimního období je ideální čas pro výběr bazénu na zahradu. Pokud totiž zvolíte zapuštěnou variantu, výroba takového bazénu trvá několik týdnů, navíc musíte připravit i prostor. Současný trh je rozmanitý a nabízí vám nepřeberné množství řešení. Velké oblíbenosti se v tomto segmentu těší bazény ALBIXON, které se vyznačují vysokou kvalitou a dlouhou životností. V nabídce má společnost hned tři možnosti, přičemž na své si přijdou jak zákazníci hledající výborný poměr mezi kvalitou a cenou, tak i nároční jedinci prahnoucí po specifickém výsledku.

Skimmerové bazény

Jakousi nestárnoucí klasikou jsou skimmerové bazény. Jak už samotný název napovídá, jsou opatřeny skimmerem, jenž slouží k odstraňování nečistot z bazénové vody. Celý systém funguje tímto způsobem: skimmer stahuje vodu do filtračního zařízení, a potom ji čistou vrací nazpět. Skimmerové bazény jsou stálobarevné a odolné vůči mechanickému poškození. Věc, kterou můžete vnímat jako nevýhodu, je, že nemůžete napustit vodu až po okraj bazénu, jen do poloviny skimmeru.

Přelivové bazény

Postupně jsou skimmerové bazény vytlačovány, protože se do popředí prodírají přelivové bazény, které po designové stránce vypadají mnohem lépe. Jsou opatřeny zaoblenou přelivovou stranou, a tím pádem je možné napustit vodu až úplně po okraj. Voda se odvádí do přelivového žlabu nacházejícím se po celém obvodu bazénu.

Bazény vypláštěné těžkou fólií

Poslední skupinu tvoří bazény vypláštěné těžkou fólií. Uspokojí zejména náročné zákazníky, kteří mají specifické požadavky na tvar i velikost. Docílíte totiž i atypických tvarů a vytvoříte si nádherné místo ke koupání, které se bude linout vaší zahradou tak, jak si přejete. Obraťte se tedy na společnost ALBIXON, litovat rozhodně nebudete.

Publikováno: 28. 01. 2021

Kategorie: Zahrada | Zahrada

Autor: administrator