V čem jsou rodinné domy v okolí Prahy lepší než byty v hlavním městě?

Přemýšlíte nad vlastním bydlením? Potom se jistě rozhodujete nad lokalitou, ve které budete trávit třeba i zbytek svého života. Z hlediska oblíbenosti to jsou zcela určitě domy na prodej Praha, které zažívají v posledních letech velký boom. Máme-li být konkrétní, nemusí to být jenom hlavní město jako takové. Hitem je okolí Prahy, které nabízí podmínky k životu mnohem lepší. Zjistěte spolu s námi, proč se zde vyplatí bydlet.

Užijte si čistšího prostředí

Prvním a hlavním důvodem je ovzduší. Zatímco v centru a jeho širším okolí je negativem nadměrný smog, stejně jako hluk z projíždějících automobilů, okolí nabízí příjemný klid a čistý vzduch. To je výhodou nejenom pro vás, ale samozřejmě i pro vaše potomky. Můžeme být i konkrétní a zmínit, že jedním z takových míst je i lokalita Cholupice. Ta oficiálně spadá to katastrálního území Prahy. Negativa spojená s nečistým vzduchem ji však netrápí.

Nadchne i dobrá dopravní obslužnost

Na výše uvedeném příkladu jsme si ukázali výhody spojené s ovzduším. Obce Cholupice se lze držet i ve chvíli, kdy se budeme chtít zaměřit na dostupnost právě hlavního města. Aktuálně představené domy Cholupice se pyšní tím, že se ze své nové nemovitosti můžete i do centra hlavního města dostat rychle a pohodlně. Buď prostřednictvím MHD, nebo vlastním vozem. Nedaleko totiž najdete napojení na takzvaný Pražský okruh.

Využívejte výhod spojených s dostupností Prahy

I když oficiálně bydlíte mimo centrum Prahy, stále můžete využívat všech dostupných výhod, které hlavní město má k dispozici. Domy na prodej Cholupice jsou jistotou, že budete bydlet v čistém a klidném místě. Zároveň můžete být do několika desítek minut v místech, kde si naplno užijete výhody metropole. Třeba v oblastech, kterými je:
  • Zábava a kultura
  • Občanská vybavenost
  • Kvalitní zdravotní péče
  • Dostatek pracovních příležitostí

Publikováno: 15. 08. 2015

Kategorie: Reality | Reality

Autor: administrator

Tagy: domy Cholupice | domy na prodej cholupice