Kratom dokáže povzbudit tělo i mysl

Stres je každodenním chlebem většiny z nás a jen málokdo se snaží ho nějak redukovat. To je samozřejmě chyba, jelikož postupem času se může stres vyvinout v něco mnohem horšího. K jeho redukci, případně dokonce k úplnému odbourání může pomoci i Kratom.

Mysl povzbuzují rostlina

V poslední době se nejen na českém trhu objevila celá řada super potravin, které měly mít na duši i tělo člověka neuvěřitelně pozitivní vliv. Nakonec se většina z toho ukázalo jen jako velmi přehnaná reklama. Kratom je však opravdu funkční. Nejedná se totiž o potravinu, která by byla v našich končinách kdovíjak protěžována, právě naopak. Valná část českého obyvatelstva o ní s největší pravděpodobností nikdy neslyšela. A je to škoda, jelikož na rozdíl od jiných se tato asijská rostlina skutečně může zasadit o zlepšení převážně duševní kondice každého.

Zásadní je kvalita kratomu

Je potřeba se zmínit, že Kratomů je celá řada druhů, a ne každý je kvalitní. Proto se doporučuje nakupovat pouze v obchodech, jež mají už nějakou historii a spoustu spokojených zákazníků. Nejsilnější poptávka je po zlatém Kratomu, ale velkou popularitu mají i zelený Kratom, respektive bílá variace. Všechny verze je možné koupit jak ve formě sypaného prášku, tak například i kapslí.

Jak se kratom připravuje?

Kapsli stačí jen spolknout. Na tom nic není. Co se prášku týče, nejlepší je ho smíchat se sladkým nápojem, třeba džusem nebo sladkým čajem. Je možné ho nasypat i do studené vody, nicméně v takovém případě se doporučuje nápoj obohatit ještě citrónem a medem. Konečný výsledek je pak chutnější.

Účinky kratomu

Účinky Kratomu jsou hlavně stimulační. Lidé bez energie a se smutnou náladou by měli po pár doušcích pookřát. Je ovšem potřeba použít opravdu pouze malé množství. Začátečníkům bohatě stačí jeden gram. Zkušení uživatelé, kteří Kratom konzumují už nějakou dobu, si mohou dávku zvýšit klidně i na 5 g.

Publikováno: 23. 05. 2022

Kategorie: Recepty

Autor: administrator