Bez plastových nádob a boxů ani ránu! Proč byste je měli mít doma i vy?

Máte pocit, že vaše bydlení praská ve švech, protože se v ní hromadí věci, které nemáte kde uskladnit? Pak byste se měli pustit do třídění a vyřadit vše, pro co již nemáte využití. Zbytek byste měli uložit tak, abyste při hledání nemuseli přehrabovat všechny věci a zbytečně ztrácet čas. Perfektním pomocníkem jsou plastové přepravky – vhodně zvolený model nastolí ve vaší domácnosti řád. Najednou budete mít místa mnohem více... Přečtěte si o výhodách plastových boxů a budete mít jasno.

Variabilní řešení

Co si představit pod pojmem plastová přepravka? Nemusí se vždy jednat o jednu a tu samou. Na trhu je široké spektrum variant a vy si můžete vybrat takové, které právě potřebujete. Rozdíly hledejte ve tvaru, funkci a rozměrech. V nabídce najdete rovné, univerzální, kónické, skládací, regálové i zkosené boxy.

Přehlednost především

Díky plastovým přepravkám získáte naprostou kontrolu nad tím, kde jsou uloženy jaké věci. Jsou k mání v různých barevných provedeních, takže budete vždy vědět, po které sáhnout. Ušetříte spoustu času a nervů.

Úspora místa

Kompaktní plastové boxy jsou velmi skladné. Zabírají minimum místa, a navíc jsou stohovatelné. Pokud máte problém s nedostatkem prostoru, s přepravkami se s ním konečně vypořádáte.

Nízká hmotnost a snadná manipulace

Když už své věci do něčeho uložíte, měli byste od nádoby požadovat bezproblémovou manipulaci. Lehké plastové boxy navýší celkovou hmotnost jen zanedbatelně. Přitom jsou pevné, mají slušnou nosnost a můžete do nich naskládat i těžší věci.

Kde kvalitní boxy seženete?

Plastové nádoby z kvalitních materiálů (tzn. ne z recyklovaných) seženete u specializovaného prodejce na www.storagecz.cz, a to včetně širokého spektra doplňků, jako jsou děliče, podvozek, víka, uzamykatelný systém apod. A boxy v antistatickém provedení můžete bez obav použít i na uskladnění elektronických součástek.

Publikováno: 08. 12. 2017

Kategorie: Praktické rady

Autor: administrator

Tagy: plastové boxy | plastové nádoby