Jak probíhá realizace zahrady na klíč?

Pokud přemýšlíte nad zkrášlením okolí svého rodinného domu, klidně přenechejte práci odborníkům, kteří mají s realizací zahrad bohaté zkušenosti. Profesionální firmy vykouzlí z fádního prostoru něco ojedinělého a nezáleží ani na tom, o jak velkou zahradu se jedná. V případě, že nemáte času nazbyt, projeví se to především zanedbanou zahradou. Vysoký trávník, záhony zející prázdnotou, skalky s uschlými rostlinami. Opravdu si takto představujete zahradu? Pravděpodobně ne, tak pro to něco udělejte. Oslovte společnost, která se na péči o zahradu a jejich realizace specializuje. V její nabídce najdete zřejmě i takzvané zahrady na klíč. Co všechno taková služba zahrnuje?

Zahrada na klíč? Odpadnou vám všechny starosti

V dnešním uspěchaném světě je nedostatek času obecně známý problém. Údržba zahrady je časově náročná, ale bez práce nebude vypadat podle vašich představ. Zahrada na klíč zahrnuje celou řadu úkonů. Prvně zástupce firmy s vámi bude konzultovat, jak by měl výsledek vypadat, abyste byli opravdu spokojení. Veškeré návrhy a realizace zahrad s vámi bude společnost řešit, a tím pádem můžete říct, co se vám na projektu nelíbí, co byste přidali, ubrali a tak dále. Všechno záleží samozřejmě na vašich představách a finančních možnostech.

Co všechno zahrada na klíč zahrnuje?

Většinou se jedná o komplexní péči, tedy profesionální firma vám provede návrh a projekt zahrady, terénní úpravy a modelaci plochy, montáž automatického závlahového systému, instalaci koupacího a zahradního jezírka, stavbu pergoly či altánu, výsadbu stromů, keřů či trvalek, založení trávníku, stavební práce a další úpravy. https://youtu.be/nwz3Ll_LYuA Zahradní architekturou se zabývá například společnost ZAHRADY TOPOL, která vám zajistí vše od architektonického návrhu přes realizaci až po předání zahrady. V nabídce má i tolik žádané travní koberce. V dané oblasti působí už více než osmnáct let, což pouze svědčí o její spolehlivosti.

Publikováno: 06. 05. 2019

Kategorie: Zahrada

Autor: administrator