Bez regálů se ve skladu či obchodě neobejdete. Ale hodí se i do domácnosti!

Kvalitní regály jsou nedílnou součástí každého skladu, prodejny či archivu. Stejně dobře je využijete také v domácnosti na uložení lehčích nebo středně těžkých předmětů. Nachází uplatnění v garážích, dílnách, komorách či ve sklepech. Jednotlivé typy regálů se samozřejmě liší dle účelu využití, ale kritéria výběru jsou podobná. Chcete-li, aby vám regálový systém dobře sloužil, vyberte si řešení od renomovaného výrobce.

Na co si dát pozor při výběru regálového systému?

Vybrat kvalitní regál není složité. Ať už se bavíme o regálech do skladu či domácnosti, k důležitým parametrům patří nosnost, stabilita a odolnost. Všemi zmíněnými vlastnostmi disponují regálové systémy od EU-REGALY CZ. Český výrobce se v segmentu vybavení skladů, obchodů a archivů pohybuje více než 20 let. Nabízí vlastní bezšroubové regály, jejichž velké výhody spočívají v rychlé a bezproblémové montáži/demontáži, mobilitě a možnosti rozšíření o další police. Produktové portfolio společnosti EU-REGALY CZ čítá pevné a velmi stabilní regály do skladu, prodejen, archivů a domácností. Na své si přijdou také zájemci o uskladnění pneumatik, paletového a drobnějšího zboží. Variabilitu regálů dále rozšiřují doplňky v podobě závěsných prvků, prosklených vitrín a prodejních pultů.

Proč se rozhodnout pro EU-REGALY CZ

Regálové systémy od EU-REGALY CZ jsou pevné, stabilní, odolné a neurazí ani po estetické stránce. Dodavatel disponuje velkými skladovými zásobami a většinu zboží dodává obratem. Garantuje nejnižší ceny a stálým odběratelům nabízí zajímavé slevy. Zájemci mohou využít online konfigurátor, který slouží k sestavení regálového systému na míru. S výběrem vám samozřejmě ochotně poradí kvalifikovaní prodejci. Nabídku a další informace najdete na www.eshop.eu-regaly.cz.

Publikováno: 04. 07. 2016

Kategorie: Dílna a hobby

Autor: administrator

Tagy: regály do domácnosti | regály do skladu