Organizace garáže pomocí hliníkových profilů

Hliníkové profily se vyznačují vysokou pevností, bytelností a výbornými nosnými schopnostmi. Jelikož je materiál tvárný a lehký, je přímo ideální pro použití ve stavebnictví. Z hliníkových profilů si vyrobíte nejen ptačí klec či terárium, ale také si s jejich pomocí zorganizujete i vaši garáž.

Prostor je základ

Když se rozhlédnete ve vaší garáži, vidíte utěšený a spořádaný prostor, ve kterém je dostatek místa na pracovním stole? Nebo je to spíš skrýš věcí, které nejsou nijak uspořádané? Víte o tom, že potenciál vaší garáže můžete naplno využít i úplně sami? Hliníkové profily vám umožní si sestavit úložné prostory, police i závěsné systémy. Jdeme na to!

Vytvořte si krásný pracovní stůl

Praktický pracovní stůl je základ každé garáže. Pomocí profilů si jej snadno sestavíte, poté už stačí jen přidat police a pracovní desku ze dřeva, a je hotovo. Vlastní nový stůl si tak vytvoříte během jediného odpoledne. Už se těšíte, až vaše garáž prokoukne?

Police pro pneumatiky a autokosmetiku

Uspořádejte si prostor a vyčleňte místo, kde můžete uložit všechny potřeby pro vaše vozidlo. Umyté a ošetřené sezónní pneumatiky a veškerou autokosmetiku umístěte na policový systém, který vytvoříte zcela sami a upevníte je na stěnu garáže. Profily jsou lehké a velmi dobře se s nimi pracuje.

Sezónní sportovní potřeby

Do garáže často ukládáme také sezónní sportovní potřeby pro celou rodinu. Jak je na tom vaše garáž? Vidíte přehledně, kde jste co uložili? Pokud ne, budete mít opět možnost si během jediného odpoledne udělat velkou radost a všechny potřeby vytřídit. Profily slouží jako základ pro policové a závěsné systémy, kde se snadno uskladní lyže, snowboardy, kolečkové brusle i složený člun.

Už dopředu víte, jak bude vaše garáž vypadat? Pusťte se do toho. Odměnou vám bude nekonečná radost z dobře odvedené práce. Vyšperkujte si svou garáž vlastníma rukama.

Publikováno: 28. 04. 2021

Kategorie: Dílna a hobby

Autor: administrator