SH&RP Metal České Budějovice: Klempířství, na které se můžete spolehnout

Potřebujete zručné klempíře, kteří se postarají o opravu starší či stavbu nové střechy na vašem rodinném domě? Někoho, kdo provádí kompletní klempířské a pokrývačské práce a má bohaté zkušenosti i se zakázkami většího charakteru? V případě renomované českobudějovické firmy SH&RP Metal s.r.o. chybu rozhodně neuděláte. Působí na trhu již od roku 1996 a zajišťuje veškeré klempířské služby od A do Z.

Proč se obrátit na klempířství České Budějovice SH&RP Metal?

Klempíři z SH&RP Metal jsou zkušení, bedlivě sledují nejnovější technologické trendy a rádi vám poradí v rámci rozhodování mezi produkty a technologiemi. Vypracují vám atraktivní cenovou nabídku a návrh optimálního řešení. Můžete se na ně obrátit s požadavkem na realizaci střechy, okapového systému, střešních oken, vnitřních parapetů a všech ostatních klempířských prvků.

Poznejte výhody sendvičových izolačních panelů

Firma má bohaté zkušenosti s velkými zakázkami a provádí opláštění hal a zateplování budov. Využívá při tom vlastní sendvičové izolační panely BALEXTHERM, o jejichž kvalitě svědčí pozitivní ohlasy zákazníků a prestižní ocenění Zlatá medaile z Mezinárodního veletrhu v Poznani (2006). sendvicove-izolacni-panely Sendvičové izolační panely představují perfektní alternativu k ostatním materiálům, které se používají oři stavbě střech a stěn průmyslových a komerčních objektů. Mají nízkou hmotnost, jsou mechanicky odolné, snadno se udržují a splňují vysoké estetické nároky. Panely nabízí perfektní izolační vlastnosti a instalují se v jediné vrstvě, aniž by při budoucím používání objektu došlo k navýšení provozních nákladů. Za zmínku stojí také nižší cena dopravy, jakožto i materiálu samotného. Další informace o klempířských službách, reference a kontaktní údaje najdete na www.sharpmetal.cz. Klempířství České Budějovice je sázkou na jistotu!