Bez střechy by nebyl dům. Nenechejte tu svou chátrat!

Střecha nad hlavou je jedna z nejdůležitějších věcí v životě. Nenechejte proto svoji střechu chátrat a dobře se o ni starejte. Jakmile spatříte nějakou závadu, i hned ji opravte. Předejdete tak větším problémům, které by mohly napáchat škodu. Jejich náprava by navíc stála více peněz.

Stav střechy nikdy nepodceňujte

Střechy chrání dům před nepříznivými podmínkami z okolí a před hromaděním vody. Sama se tak vystavuje dešti, sněhu i větru. Drobná závada se na ni může objevit kdykoliv. Nedělejte, že ji nevidíte. Z drobné závady by se brzy stala větší. Vzhledem k podmínkám, jakým střecha čelí, je vznik problému velmi rychlá záležitost. Na závady střechy se navíc snadno připojí další poruchy. Zanedbáním opravy ohrozíte celou stavbu domu.

Jednoduchou opravu střechy zvládne zručný člověk sám. Kdo si ovšem neví rady nebo potřebuje rozsáhlejší rekonstrukci, využije služby některé ze specializovaných firem. Takovou firmu je dobré vybírat pečlivě, abyste se vyhnuli případným nepříjemnostem. Zvolená společnost by měla mít dlouholetou tradici, mnoho zrealizovaných projektů a pozitivní reference od dřívějších zákazníků. Jednou z takových firem je společnost Střechy Novák. Její historie sahá do roku 2000. Každoročně rekonstruuje nebo nově postaví přibližně 300 střech v Praze a jejím okolí.

Nová střecha pro rodinný dům i činžák

Firma Střechy Novák dbá na vysokou kvalitu. Zajišťuje vše, co rekonstrukce střechy obnáší: od projektu přes dodání materiálů až k samotné realizaci. V nabídce služeb najdete pokryvačské, klempířské a tesařské práce, kompletní rekonstrukci i stavbu nové střechy. Nezáleží, jestli novou střechu vyžaduje rodinný dům, nebo činžák, v jehož podkroví vznikají moderní byty. Zkušení profesionálové firmy Střechy Novák zvládnou každou objednávku.

Publikováno: 29. 08. 2019

Kategorie: Stavba & rekonstrukce | Stavba & rekonstrukce

Autor: administrator