Kvalitní fotoobraz je skvělým dárkem

Fotkami jsme dnes sice doslova přesyceni, ale často nevyužíváme jejich potenciál. Fotoaparát má v mobilním telefonu každý, a tak fotíme a fotíme… Fotky si však pořizujeme i kvalitnější, od profi fotografů. Zejména některé momenty života nám stojí za tuto investici. Dejte pak těmto fotografiím pořádný rozměr a nechte si je vytisknout jako kvalitní fotoobraz.

V životě je mnoho událostí, na které se snažíme uchovat si vzpomínku

Je škoda, že pak končí jen vytištěny na malém formátu, nebo ani to ne a archivujeme je třeba pouze elektronicky. Stylizované fotografie ze svatby, fotky s těhotenským bříškem, první fotky rodičů s miminkem či nádherné rodinné momentky – tohle vše jsou fotografie, kterými bychom se měli obklopit. To jim však musíme dát podobu velkoformátového obrazu. Kvalitní fotoobraz na plátně je pak krásnou ozdobou interiéru.

Mnohdy se nám však povedou i nádherné vlastní fotografie

Nosíme si je z dovolených, fotíme se s našimi zvířaty, s rodinou, na výletech s přáteli. Mnohdy fotíme na zrcadlovky, nebo máme mobilní telefon s extra kvalitním fotoaparátem. Každý foťák v telefonu totiž na fotografie pro následné přenesení na plátno vhodným není. Fotografie by měla mít 5 pixelů na 1 mm tisku.

Kvalitní fotoobraz je skvělý dárek

Babičku potěší fotka vnoučátek, kamarády snímky ze společných výletů. Jde o dárek, který má smysl, a je proto velice oblíbeným. Projekt Dareckyodsrdce.cz vyrábí fotoobrazy ve velikostech od 20×30 cm do 70×120 cm. Lze je vyhotovit jako bezrámová plátna, kdy obrázek překrývá rám. Druhou variantou je přiznání rámu, který může být bílý nebo barevný. Tisk se provádí v provedení KLASIK, ale též v luxusní verzi PREMIUM. V tomto případě se tiskne na kvalitnější plátno, luxusnější podobu má i samotný rám a provedení. Zajímavým a oblíbeným je formát HEXA, tedy obraz má tvar šestiúhelníku.

Publikováno: 03. 04. 2021

Kategorie: Interiér | Interiér

Autor: administrator