Certifikované domy a dřevostavby na klíč: Váš vysněný domov na dosah ruky!

Toužíte po vlastním bydlení a zaujaly vás dřevostavby? Správná volba, ovšem pouze za předpokladu, že se obrátíte na někoho, kdo vám garantuje perfektní výsledek. Prozradíme vám, proč si vybrat dřevostavby na klíč, které realizuje společnost Certifikované domy a dřevostavby na klíč s.r.o. Firma se zabývá stavbou kanadských dřevostaveb a švýcarských zděných domů na klíč. Zda si vyberete z předem připravených návrhů nebo si nakonec necháte postavit dům podle svých představ a přání, je čistě na vás.

Víte, do čeho jdete

Proč se přiklonit ke kanadským dřevostavbám na klíč? Protože se při jejich realizaci používají léty ověřené postupy špičkové moderní technologie. Díky speciálním nízkoenergetickým materiálům, vysoce kvalitní střešní krytině (používají se pravé tašky Tondach) a přesné izolační technice vydrží stavba velmi dlouho jako nová. Vhodně zvolené materiály navíc garantují minimální energetickou spotřebu, což se pozitivně projeví na účtech za energie. Veškeré technologie podléhají záruce – střešní krytina až na 33 let, konstrukční a opěrný systém domu na 10 let a celková pojistná záruka na 5 let.

Proč jít do nízkoenergetické dřevostavby?

Základní otázka však zní, proč si lidé vůbec nízkoenergetické dřevostavby na klíč pořizují... Hlavním důvodem je již zmíněná spotřeba energie, která je oproti klasickým stavbám zanedbatelná. V průběhu let ušetříte spoustu peněz a zároveň budete žít šetrněji vůči životnímu prostředí. Moderní materiály jako nízkoenergetické cihly Porotherm umožňují výstavbu domů s minimálními tepelnými ztrátami. Není jediný důvod, proč dělat krok zpět, když současné technologie umožňují výstavbu tak ekologického a zároveň ekonomického bydlení. dum-na-klic

Proč se obrátit na Certifikované domy a dřevostavby na klíč?

Firem, které nabízí stavbu dřevěných nízkoenergetických domů na klíč, je poměrně dost. Tak proč si vybrat právě Certifikované domy a dřevostavby na klíč? Nejde pouze o kombinaci nejlepších technologií a prvotřídních materiálů – chcete-li být se svým budoucím domovem stoprocentně spokojeni, svěřte realizaci někomu, kdo má v oboru bohaté zkušenosti. Stavbyvedoucí má více než 35 let zkušeností a podílel se na výstavbě významných projektů. Za zmínku stojí například výstavba 80 rodinných domů současně nebo stavba pětihvězdičkového hotelu. O profesionalitě tak nemůže být pochyb. Samozřejmě se najdou i další důvody. Třeba sleva ve výši 200 000 Kč na luxusní podlahu, podlahové topení v koupelně a luxusní koupelnu Richter and Frenzl.

Kvalitu vašeho bydlení garantují certifikáty

V souvislosti s profesionalitou není na škodu, když se má stavební firma o co opřít. Vy se můžete spolehnout na množství prestižních certifikátů, které jasně dokládají úroveň kvality. Jedná se o britské, kanadské a švýcarské certifikáty, ocenění za energetickou náročnost, správné vedení týmu při projektování výstavby či maximální využitá izolačních vlastností. Za zmínku stojí také kanadské ocenění Solid Wood Construction – podle tohoto standardu se v USA staví univerzitní campusy pro tisíce studentů!

Nemáte na účtu miliony? Nevadí!

Jen málokdo si může dovolit stavbu rodinného domu z vlastních zdrojů. Pokud vám potřebné finanční prostředky schází, dostanete jedinečnou příležitost k výhodnému financování ve výši průměrného měsíčního nájmu. Chytré financování vám umožní bydlet lépe, aniž by váš rozpočet krvácel. Bankéř pro vás najde tu nejvýhodnější hypotéku na trhu a ušetří vám spoustu peněz i starostí. Pokud vás dokonalý dům na klíč zaujal, nemarněte čas a kontaktujte stavební firmu co nejdříve. Sídlo firmy najdete v obchodním centru Ocelářská v Praze vedle O2 Arény a v Hradci Králové na Ulrichově náměstí. Případně využijte zákaznickou linku 607 407 507 a spojte se s odborníky hned teď.