Dobré elektro: Specialista na kuchyňské spotřebiče

Že jsme takřka existenčně závislí na elektrospotřebičích, obvykle zjistíme až v momentě, kdy některé z „životně důležitých“ zařízení vypoví službu. Ať už se však jedná o chladničku, pračku, myčku, sušičku, nebo jiného pomocníka, není nic jednoduššího, než do prohlížeče vyťukat adresu specializovaného prodejce, v e-shopu si vybrat nový model a v pohodlí domova počkat na dopravce. A kterého prodejce zvolit? Chcete-li mít jistotu, že nákup „klapne“ bez jediného zádrhelu a domů vám dorazí funkční zboží, vsaďte na Dobré Elektro.

Bohatá nabídka prověřených značek

Obměna kuchyňských spotřebičů je finančně náročný proces a jen málokdo ho chce podstoupit častěji než jednou za několik let. Proto byste měli vybírat mezi prověřenými značkami a brát ohledy na hodnocení zákazníků, kteří si dané zařízení již zakoupili a mají s ním zkušenosti. V e-shopu Dobré elektro ho najdete hned vedle základních informací o produktu. Nebudete-li si vědět při výběru spotřebičů rady, neváhejte se zeptat prodejce. Ochotně vám doporučí vhodný produkt s ohledem na vaše individuální potřeby.

Na co si dát při výběru pozor?

Dobré elektro pamatuje na zákazníky s různými prioritami. Proto si svůj nákup důkladně rozmyslete a zvažte, zda dáte přednost nejnižší ceně, nízké energetické náročnosti, výkonu, funkcím, designu...
Co doporučujeme my? Raději si připlaťte pár set až tisíc korun za spotřebič vyšší třídy. Ty jsou obvykle kvalitnější a energeticky méně náročné – v rámci dlouhodobého provozu se vám peníze vrátí zpět v podobě úspory za energie.

Zastavit vás nemusí ani omezený rozpočet

S omezeným rozpočtem se sice nenakupuje tak příjemně jako s naditou peněženkou, ale v případě Dobrého elektra dostanete možnost ušetřit za spotřebiče v akci. Slevy se přitom týkají i dražších spotřebičů, což je skvělá zpráva pro každého, kdo touží po top kvalitě. A při nákupu nad 1000 Kč navíc neplatíte ani korunu za dopravu.

Publikováno: 18. 10. 2018

Kategorie: Elektronika

Autor: administrator

Tagy: elektro spotřebiče do kuchyně | kuchyňské spotřebiče