Sněhová fréza Honda: Pomocník, díky kterému se budete na sněhovou nadílku těšit!

Děti se zimy nemohou dočkat. Vánoce, stavění sněhuláků, koulování, sáňkování a další aktivity, které by bez sněhové pokrývky nešly realizovat. U nás dospělých naopak převládá obava z pravidelného odhazování sněhu. Nabízí se proto otázka, jestli není na čase tuto fyzicky náročnou činnost zmechanizovat. Jinými slovy – vyměňte lopatu a pluh za výkonnou frézu, se kterou vás bude odklízení sněhu bavit!

Čtyřtaktní motor přede jako kočka

Bolavá záda a promrzlé ruce mohou být díky sněhové fréze minulostí. V praxi však záleží na tom, po kterém modelu sáhnete, protože není fréza jako fréza. Zřejmě vás nepřekvapí, že k absolutní špičce patří motorové frézy Honda se spolehlivým čtyřtaktním motorem. Hravě si poradí i s větším množstvím sněhu, se kterým by měly frézy s méně výkonným motorem problémy. Manipulace je snadná a startování probíhá jediným natáhnutím (funkce Easy Start).

Frézy pro domácí i profi využití

Honda vyrábí široké spektrum modelů určených pro použití v různých podmínkách. Hledáte-li pomocníka, se kterým odklidíte sníh v okolí domu a zprůjezdníte příjezdovou cestu, bude vám pravděpodobně stačit kolová sněhová fréza (označení HSS). Tyto typy jsou levnější, kompaktní a přitom dostatečně výkonné. Navíc je mohou ovládat i křehké ženy. Pásové sněhové frézy jsou určeny do extrémnějších podmínek (např. hory, kopcovitý terén), kde by běžná kolová fréza pohořela. Jde o bezkonkurenční profi techniku, se kterou se nikdy nedostanete do úzkých. K mání jsou menší benzinové frézy s dvoustupňovou převodovkou se zpátečkou a popřípadě hydrostatem a střední frézy pro nejnáročnější uživatele.

Proč sáhnout po Hondě? Je silná a úsporná!

Vraťme se ke specifickým vlastnostem sněžných fréz Honda. Výrobce využívá bohaté zkušenosti z vývoje automobilů a vyrábí perfektní techniku, která snoubí výkon a úsporu. Berete-li ohledy na životní prostředí, pak není co řešit. Mimo to se nedočkáte nepříjemného překvapení v podobě rozrušeného podkladu. I v tomto ohledu je benzinová fréza Honda nepřekonatelná.
Další informace o technice Honda najdete u autorizovaného prodejce na www.hondastroje.cz.

Publikováno: 31. 10. 2015

Kategorie: Zahrada | Zahrada

Autor: administrator

Tagy: sněhové frézy honda | sněžné frézy honda