Dodávku si dnes půjčíte jednoduše online. Jak na to?

S dodávkou je převoz stavebního materiálu, nábytku, techniky i jiných rozměrných a těžkých břemen jedna radost. Ale co když nemáte vlastní, a protože byste ji využívali jen párkrát do roka, ani si ji nehodláte pořizovat? Nevadí, můžete si ji půjčit. Pandemie koronaviru nahrála rozvoji internetu jako rychlého komunikačního kanálu i u služeb, jako je pronájem dodávek Praha. Bezkontaktně, a tedy i naprosto bezpečně, můžete rezervovat vůz například na van2go.cz.

Půjčovnu Van2Go.cz provozuje společnost Drive Master, jejíž prioritou je jednoduché, přehledné a rychlé rezervování vozů online. Vozový park čítá malou dodávku Opel Vivaro Van, větší modely Movano L2H2 a L3H2 i největší valník s plachtou a skříňovou verzi Eurobox. S nepořízenou neodchází ani zájemci o dodávku určenou k přepravě osob. Pro ně je připraven minibus.

Van2go působí nejen v hlavním městě - funguje půjčovna dodávek v Ostravě a dalších městech.

Proč si půjčit dodávku od van2go?

Potřebujete dodávku jen na chvíli, ale nechce se vám platit nájemné za celý den? Van2go vozy půjčuje i na hodinu, a to v jakoukoliv denní i noční dobu. Na webových stránkách si můžete zkontrolovat dostupnost vozidel a podle toho se rozhodnout pro konkrétní model.

Další výhodou zapůjčení dodávky u van2go je nulová hotovostní kauce. Hodit se vám může také přistavení vozu na smluvené místo (za menší poplatek).

Ceník půjčovny je transparentní a výše půjčovného automaticky započítává veškeré objednané služby – díky tomu se vám nestane se vám bude něco „znovu“ naúčtováno. Vozy jsou samozřejmě pojištěné a za případné škody zodpovídáte jen do výše spoluúčasti.

A ještě něco. Pravidelní zákazníci jistě ocení systém na bázi car sharingu. Při každém dalším zapůjčení stačí vložit ID, které automaticky vyplní základní údaje. Praktické, když se nechcete zbytečně zdržovat a kontrolovat, zda jste vše zadali správně.

Publikováno: 23. 04. 2021

Kategorie: Praktické rady

Autor: administrator