Byty u parku Na Vackově vás překvapí moderním designem i přístupem k přírodě

Většina lidí sleduje developerské projekty, protože nabízejí kvalitní bydlení. Ne všichni chtějí celý život platit nájmy a prahnou po vlastním hnízdečku. Žhavým želízkem v ohni jsou byty u parku na Vackově od společnosti Metrostav Development.

Novostavby na Žižkově

Pokud hledáte ideální místo k bydlení pro svou rodinu, zaměřte se na byty Praha na Žižkově. V tomto malebném prostředí, které se nachází poblíž rozsáhlého parku Židovské pece, vznikají novostavby Praha 3. Obytná zástavba na Vackově je přístupná mladým rodinám, svobodným lidem i starším občanů, kteří touží po klidu a dosahu přírody. Tato lokalita vyhoví všem požadavkům napříč generacemi.

K dispozici jsou malé i velké byty

Mrkněte se na nové byty Praha 3 na webu developera. Na výběr máte hned 272 bytů s dispozicemi 1+kk až 5+kk. V nabídce naleznete i dva ateliéry. Novostavby Praha na Vackově uchvátí dosažitelností přírody, ale také srdce hlavního města. Na dosah ruky jsou supermarkety, nemocnice, školky a školy, sportoviště, bary a kluby i památky. Návrh projektu vznikl pod taktovkou pražského architektonického studia Architecture Interior Project. Lokalita Žižkova je zajímavá sama o sobě. Nové byty Praha poblíž parku padnou do noty všem, kteří netouží po lesku centra města, ale přesto chtějí být v jeho blízkosti. Do práce to budete mít coby dup a odpoledne naberete nové síly v parku. Prostě ideální kombinace!

Komfortní bydlení nemusí být sen

Developerský projekt Byty u parku na Vackově je propracovaný a postavený, aby vyhověl každému přání budoucích obyvatel. Patří mezi novostavby Praha, které jsou nejlákavější. Nejedná o vysoké stavby, které hyzdí krajinu, ale o stylovou zástavbu s útulnými byty o různých dispozicích. Nedílnou součástí jsou rovněž balkony, terasy a zahrady.

Publikováno: 09. 08. 2020

Kategorie: Reality | Reality

Autor: administrator