Dokonalou koupelnu dělají pečlivě zvolené detaily

Máte za sebou rekonstrukci koupelny, ale s výsledkem nejste příliš spokojeni, protože mu „něco“ chybí? Pokud výsledek neodpovídá vašemu původnímu očekávání, neklesejte na mysli. Možná jste jen zapomněli na jedno ze základních pravidel - dokonalost dělají detaily, a právě na ty spousta lidí při přestavbě svého bydlení zapomíná. Naštěstí nejde o nic, co byste nemohli napravit. Většinou stačí pár vhodně zvolených prvků, které významně vyzdvihnou celkový dojem z povedeného, leč poněkud fádního interiéru. Detaily jsou podstatné ve všech místnostech a koupelna rozhodně není výjimkou. Poměrně často dochází k situaci, kdy je interiér vyšperkován velmi pěknými obklady, dominuje mu elegantní vana, ale celek hatí zažloutlé umyvadlo, oprýskaná baterie či stará a otlučená toaletní skříňka.

Vzhled koupelnového vybavení je důležitý

Na koupelnové vybavení lze pohlížet z ryze praktického úhlu – tedy neřešit design a vzhled - ale proč tyto aspekty přehlížet, když je k mání tak široké spektrum vizuálně atraktivních prvků? Oním zmíněným detailem se může stát například hranaté umyvadlo, které bude svým tvarem v dokonalé harmonii s ostatními hranatými liniemi. Designové koupelnové umyvadlo se samozřejmě neobejde bez stylové umyvadlové baterie. Překvapí vás, jak je nabídka široká a na jak povedené kousky natrefíte. Umyvadlo a baterie však představují pomyslnou špičku ledovce. Hotovým uměleckým dílem se může stát také zrcadlo s nevšedním rámem.

Nábytek by neměl v koupelně chybět

A pak je zde koupelnový nábytek. Právě tento sortiment tvoří samostatnou kapitolu a rozhodně byste jej neměli podceňovat. Ačkoliv není radno místnost zaplnit skříňkami, drobný kus nábytku může koupelně jedině prospět. Prostor získá na komfortu a bude působit útulněji. A kde se po krásných detailech pro vaši koupelnu poohlédnout? Třeba u specializovaného prodejce na eshop.mdmarket.cz.