Dřevěné plovoucí podlahy

Při navrhování nové místnosti vašeho bytu nebo při rekonstrukci je vždy důležité myslet na největší plochu – na podlahu. Barva i typ podlahové krytiny má určující charakter pro celý interiér a nejen co se týká vzhledu. Výběrem vhodného materiálu můžete výrazně zlepšit tepelnou i zvukovou izolaci. Výběrem vhodného typu podlahy tak můžete v době topné sezony ušetřit značné prostředky za vytápění. Důležitý je i faktor příjemného útulného pocitu. Dřevěné plovoucí podlahy tato kritéria velmi dobře splňují a trvale patří mezi nejoblíbenější typy podlahových krytin. Nabízí dostatečně kvalitní zpracování, dlouhou životnost, snadnou údržbu a velmi pestrou paletu designu.

Pokládka a renovace podlah

Moderní technologie dokáží zhodnotit a vhodně zkombinovat dřevo s posilujícími vlastnostmi dalších materiálů. Produkty jsou tvarově i barevně stálé a i práce s nimi je relativně jednoduchá. Přesto vždy doporučujeme oslovit s pokládkou a renovací podlah profesionální firmu. Kvalitní řemeslná firma disponuje odborným nářadím a zejména pak letitou zkušeností a za výsledek své práce ručí.

Podlahy České Budějovice

Podlahy Bukáček patří mezi skutečně odborné firmy. Každou zakázku odvádí s precizní pečlivostí, veškerou činnost přizpůsobuje podle možností a potřeb svých klientů. Garantují kromě samotné dobře odvedené práce i osobní přístup. Při úvodním pohovoru a výběru podlahy vám na základě osobních zkušeností doporučí nejvhodnější typ krytiny, způsob práce i pozdější způsob údržby. Podlahy Bukáček můžeme spolu s mnoha realizovanými zakázkami vřele doporučit.