Dřevěné postele z masivu: Skvělá volba do každé ložnice

Vybíráte novou postel a zaskočila vás velká nabídka materiálů a provedení? Zvolit tu správnou není snadné a vždy záleží na specifických požadavcích. Pokud vám však skutečně záleží na kvalitě spánku a máte kladný vztah k přírodním materiálům, pravděpodobně nakonec skončíte u dřevěné postele z masivu. Jaké jsou její přednosti? Vše podstatné se dozvíte v následujících řádcích.

Zdravotní nezávadnost

Proč byste se měli při výběru postele zabývat aspektem zdraví? Protože masivní dřevo není chemicky napuštěné, nelepí se a neuvolňují se z něj zdraví škodlivé výpary. Ovšem pozor – v praxi záleží i na tom, jaký lak výrobce použil pro povrchovou úpravu.

Dlouhověkost a vysoká odolnost

Toužíte po nábytku, který vám vydrží až do důchodového věku? Kvalitní postel ze dřeva vydrží mnohem déle než postele z jiných materiálů. A když vezmete v úvahu životnost, dojdete k závěru, že se pořízení vyplatí i navzdory vyšší pořizovací ceně.

Proč se do masivního dřeva zamilujete?

Nábytek z masivního dřeva je krásný a drží si svou hodnotu. Jedná se o léty prověřený materiál, který roste minimálně 60 let. V případě patřičné péče by mělo vydržet zpracované nábytku minimálně stejnou dobu. Pokud jste doposud nábytek z masivního dřeva neměli, překvapí vás, jak provoní místnost. Postupem času navíc mění barvu (může tmavnout i zesvětlit) a získává hezkou patinu. Počítejte tedy s tím, že vaše dřevěná postel může za pár let vypadat trochu jinak.

Kde najdete dřevěné postele za skvělé ceny?

Postele z masivu nemusí být drahé. Přesvědčí vás o tom nabídka na www.dona-shop.cz. Prodejce spolupracuje s prověřenými výrobci a vybírá jen designově atraktivní nábytek. Sortiment sice není tak rozsáhlý jako u jiných prodejců, ale na druhou stranu v něm najdete pouze kvalitní výrobky. Ať už máte zájem o jednolůžka, nebo větší manželské postele, určitě si vyberete!

Publikováno: 11. 08. 2017

Kategorie: Interiér | Interiér

Autor: administrator

Tagy: dřevěná postel | postel ze dřeva